„Kto ty jesteś?” po krotoszyńsku

0
Krotoszyński Ośrodek Kultury chcąc uczcić rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę oraz celebrować zwycięskie Powstanie Wielkopolskie zaproponował wszystkim dzieciom z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych klas od pierwszych do trzecich wzięcie udziału w projekcie multimedialnym o charakterze społeczno-edukacyjnym pod tytułem „Kto ty jesteś?”.

Celem projektu było przypomnienie i ożywienie najpiękniejszych wierszy patriotycznych dla dzieci i młodzieży. – Udział w projekcie potwierdziły wszystkie szkoły podstawowe i przedszkola z Krotoszyna – mówi Paweł W. Płócienniczak, manager projektu.

Wszystkie dziecięce prezentacje zostały umieszczone na fanpage’u projektu i specjalnym kanale YouTube. Z propozycji Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury skorzystało łącznie 18 placówek oświatowych. Finał projektu odbędzie się w kinie Przedwiośnie, gdzie na wielkim ekranie pokazane zostaną najciekawsze fragmenty przedsięwzięcia. Ekipie filmową tworzyli z kolei uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja. Honorowy patronat nad projektem sprawuje Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick