Kto obejrzy mecz Stali z Polskim Cukrem na żywo? [SPRAWDŹ WYNIKI KONKURSU]

0
Ogłaszamy wyniki konkursu, w którym do wygrania było siedem podwójnych wejściówek na piątkowe starcie drużyn: Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski i Polski Cukier Pszczółka Start Lublin, które odbędzie się w Arenie Ostrów. Komisja konkursowa wybrała zwycięzców. Nazwiska ogłaszamy na portalu wlkp24.info.

Zadaniem było udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Która z drużyn wygra w piątkowym meczu i dlaczego? ”. Spośród nadesłanych uzasadnień komisja konkursowa wybrała siedem, które – jej zdaniem – były najciekawsze.

Oto lista zwycięzców:

Przemysław Leśny:

Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski wygra mecz ponieważ jest drużyną charyzmatyczną, zgraną i kompletną. Zawodnicy uzupełniają się na wszystkich pozycjach i stanowią kolektyw.

Izabela Balcer-Jończak:

Z pewnością Nasza Stalówka – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski. I to nie jest żart, choć w piątek jest Prima aprilis. Zawodnicy wkładają całe serce w grę na boisku i walczą do końca, a my kibice będziemy ich całym sercem wspierać. Nie może być inaczej.
Małgorzata Kuźma:
Nasi chłopcy są wspaniali
dadzą punkty naszej Stali,
Lublin czeka tęgie lanie,
a kibiców balowanie 🙂
Jeden mecz to za mało,
lepiej wygrać ligę całą,
celne trójki, wiele bloków,
Stal rozegra akcję roku.
Bo zwycięstwo w garści mamy
i po złoto podążamy.
Marta Jamry:
W piątkowym meczu oczywiście wygra żółto-niebieska Stal, dlatego, że będzie to mój pierwszy mecz, który obejrzę w Arenie Ostrów.
Lidia Michalak:

W piątkowym meczu wygra oczywiście  aktualny MISTRZ POLSKI czyli NASZA STALÓWKA, ponieważ grają tam niesamowici koszykarze między innymi tacy jak:

DAMIAN KUL G

IGOR W A DOWSKI

JAMES FLO R ENCE

MICHAEL YOUN G

JAKUB WOJCI E CHOWSKI

TREY D RECHSEL

JAKUB GAR B ACZ

JAROSŁAW M OKROS

KOBI JORDAN S IMMONS

MICHAŁ PLU T A

DENZEL A NDERSSON

JAMES PA L MER JR.

Bartosz Podgorski:

W Piątek może wygrać tylko Ostrów ponieważ żadna Pszczółka nie jest w stanie usiąść a tym bardziej użądlić twarda rozpędzona do czerwoności Stal…

Maciej Kielański:

Piątkowy mecz wygra nasz Mistrz Polski, zdobywca Suzuki Pucharu Polski, wicemistrz FIBA Europe Cup Arged BM Stal Ostrów Wlkp! Mamy najlepszego trenera, zawodników i szóstego zawodnika meczu kibice stalówki. Stalówka jest w gazie, będzie się działo w pięknej Arenie Ostrów! Chętnie zabiorę na mecz siostrę z Irlandii która z rodzina akurat będzie W Ostrowie Wielkopolskim.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick