Kto może pokrzyżować plany „Stalówki”? Oni mają swoje typy [WYNIKI KONKURSU]

3
Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania było sześć podwójnych biletów na mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski z Anwilem Włocławek, który odbędzie się w sobotę, 7 stycznia 2023 o 17:30 w Arenie Ostrów. Na wlkp24.info publikujemy listę nagrodzonych oraz udzielone przez nich odpowiedzi.

Tym razem w konkursie zorganizowanym wspólnie z BM Stalą Ostrów Wielkopolski należało udzielić odpowiedzi na pytanie: „Który z zawodników Anwilu Włocławek może być najgroźniejszy w meczu przeciwko BM Stali i dlaczego?”.

Spośród nadesłanych odpowiedzi komisja konkursowa wybrała sześć. Każdy z autorów zwycięskich odpowiedzi otrzyma jeden podwójny bilet na hitowe spotkanie „Stalówki” z Anwilem Włocławek.

Klaudia Zandecka: Uważam, że najgroźniejszym zawodnikiem w meczu przeciwko Naszej drużynie będzie Josip Sobin, ponieważ grał w mistrzowskim sezonie w Ostrowie i będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony przed ostrowskimi kibicami oraz będzie chciał pokonać w bezpośrednim starciu Damiana Kuliga, który jest najlepszym środkowym ligi.

Dawid Frankowski: Lee Moore – to właśnie ten zawodnik moim zdaniem będzie najgroźniejszy w meczu przeciwko Stalówce. Punktuje on najregularniej z zespołu z Włocławka. Jest zagrożeniem zza linii rzutów za 3 punkty i w każdej chwili może odpalić. Został on wybrany zawodnikiem listopada, co potwierdza, iż jest on bardzo niebezpiecznym zawodnikiem. Amerykanin dobrze czuje się przeciwko ciężkim rywalom, o czym może świadczyć jego dyspozycja w pojedynku z zespołem z Warszawy jeszcze w barwach Sokoła Łańcut i jego linijka 29/5/5. Co prawda zespół Legii wygrał powyżej wspomniane spotkanie, ale Lee w mojej opinii jest najbardziej niebezpiecznym zawodnikiem zespołu z Włocławka.

Marcin Gmurowski: Najgroźniejszym zawodnikiem Anwilu będzie Kamil Łączyński. Jest to zawodnik, który zawsze zostawia serce na boisku i jest bardzo charakterny, a gorąca atmosfera w ostrowskiej arenie i głośny doping kibiców może go dodatkowo zmotywować. Trzeba przypomnieć, że pojedynki Stali z Anwilem zawsze wzbudzają dużo emocji wśród kibiców i zawodników.

Hubert Zmyślony: Myślę, że to będzie Phil Greene IV. Co drugi mecz gra dobrze, a ostatni z Arką był przeciętny, dlatego może teraz odpalić tym bardziej, że jest szybkim zawodnikiem, który posiada świetne zwody, często w Ostrowie może wchodzić pod kosz i wymuszać faule. Na pewno nasi zawodnicy będą musieli na niego uważać!

Bogumił Walerian: Najgroźniejszym zawodnikiem Anwilu Włocławek w meczu przeciwko BM Stali będzie zapewne Lee Moore. To zawodnik o bardzo dużym talencie koszykarskim, który po dołączeniu do Anwilu z korzyścią zmienił oblicze tej drużyny. Od kilku tygodni gra na bardzo wysokim poziomie, będąc jednym z najskuteczniejszych zawodników Anwilu. Nie bez powodu został wybrany najlepszym graczem listopada w EBL. Dysponuje świetną skutecznością rzutową. Anwil z Moorem na parkiecie będzie najgroźniejszy, gdy Lee nie tylko będzie popisywał się celnymi rzutami, ale będzie także dzielił się piłką ze swoimi kolegami z drużyny. Jak pokazują statystyki, Anwil w tym sezonie odnosił zwycięstwa tylko wtedy, gdy Lee Moore nie tylko punktował, ale przede wszystkim asystował.

Katarzyna Olejnik: Jonah Mathews – zawodnik Anwilu odkąd trafił do tegoż też klubu, jest postacią bardzo wyróżniającą się na boisku. Umie w kluczowych momentach dla swojego zespołu trafiać celne rzuty, które przekładają się na wygraną w meczu. Takich też momentów z pewnością będzie dużo w meczu z BM Stalą. Jonah jest zawodnikiem, który ma ogromne umiejętności, do tego też świetnie gra w obronie. Drużyna BM Stal musi uważać podczas meczu na Amerykanina.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick