KS Stal zagra przy Kusocińskiego? „Zgłosiliśmy halę do PZKosz”

2
Klub Sportowy Stal, który w najbliższym sezonie ma grać w rozgrywkach drugoligowych ma problem z halą. Obiekt przy ulicy Kusocińskiego ma być niebawem sprzedany i modernizowany. Jak twierdzi dyrektor klubu Krystiana Drozd, na chwilę obecną w tej sprawie nie podjęto żadnych decyzji. Według niej opieszałość ze strony spółki BM Slam i miasta zmusiła ją do zgłoszenia starej hali do PZKosz.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Czy ktoś w tym mieście panuje nad czymkolwiek?! Wiadomo że chodzi o pieniądze i to niemałe. Czas na odważne, transparentne decyzje albo dymisje!!!

  2. No i dobrze, a pani prezydent nadal będzie opowiadać pierdoły o tym jak to nie jest jej problem? Słyszałem co mówiła pani prezes, to są jakieś jaja. Czy rzeczywiście KS Stal ma zniknąć z Ostrowa? Ma się wynieść czy rozwiązać? Pani Matecka proponuje dla Stali SP9, teraz podobno nie SP9 a SP11? Tam ma grać Stal i Ostrovia? No to Stal będzie grać w hali na K1, a BM SLAM Stal na Wrocławskiej i wszyscy są zadowoleni, tylko co z rozbudową na K1? Ludzie ogarnijcie się.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick