Krystian Machnik – odkrywa, poszukuje, niczego się nie boi

0
Prawie trzydzieści razy odwiedził miejsce, w które niejedna osoba nie odważyłaby się pojechać choćby jeden raz. Ostrowianin Krystian Machnik eksploruje opuszczone miejsca strefy czarnobylskiej. Miasto Prypeć po awarii elektrowni jądrowej w 1986 roku zyskało miano niebezpiecznego i ekstremalnie tajemniczego. Dla młodego podróżnika odkrywanie wszystkich zakątków Czarnobyla to cel i sposób na życie.

Krystian Machnik to ostrowianin, który już po pierwszej podróży na Ukrainę wiedział, że to nie pierwszy i nie ostatni raz. Na swoim koncie ma już dokładnie 28 wyjazdów do strefy czarnobylskiej, aktualnie jest w trakcie 29. podróży.

W programie „Wywiad z…” telewizji Proart opowiadał m.in. o swojej pasji podróżniczej, fascynacji strefą czarnobylską, motywacji do odkrywania tego co nieznane i o tym jak eksplorowanie Czarnobyla wpływa na jego życie.

Premiera „Wywiadu z…” co drugą niedzielę tylko na antenie Telewizji Proart. Najnowszy odcinek 23 kwietnia o godzinie 21:10. Gościem będzie wspomniany Krystian Machnik.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick