Krwawe selfie – WYNIKI KONKURSU [ZDJĘCIA]

11
Dobiegło końca głosowanie na "Krwawe selfie" w ramach akcji Oddaj krew z kablówką organizowanej po raz 14. przez Telewizję Proart.

Zbieranie „lajków” i pozostałych reakcji rozpoczęło się już kilka minut po opublikowaniu galerii ze zdjęciami, które zostały zgłoszone do udziału w konkursie. Rywalizacja nabrała tempa w kolejnych dniach i trwała do samego końca, a więc do czwartku do godz. 23.59. Część uczestników zwracała uwagę, że na ich kontach pojawiły się tzw. „kupione lajki”, ale nie były w stanie zweryfikować, kto mógł za tym stać.

Nie chcemy, aby ktokolwiek czuł się poszkodowany, dlatego zdecydowaliśmy o przyznaniu nagród wszystkim uczestnikom konkursu. Trzy osoby z największą liczbą reakcji pod zdjęciami otrzymają nagrody niespodzianki, o których pisaliśmy w regulaminie, a pozostałe – nagrody pocieszenia.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Przyszłoroczna edycja konkursu „Krwawe selfie” odbędzie się w myśl innych zasad, aby wyeliminować ewentualne nieporozumienia.

Lista nagrodzonych:
Marcin Grzeszczyk (zestaw kosmetyków Biały Jeleń) – 565 reakcji
Renata Nagel (patelnia ufundowana przez firmę Florentyna) – 543
Martyna Wieleba (zestaw gadżetów Galerii Ostrovia) – 298
Nagrody pocieszenia (kubki termiczne):
Paweł Bakalarek, Rafał Bakalarek, Katarzyna Kubik, Tomasz Kuziemski, Krzysztof Mazurek, Ewa Nawrot, Monika Nowaczyk, Krzysztof Pawlak, Wojciech Rychter, Kamil Sobczak, Martyna Wieleba.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  1. w temacie „kupionycj lajków” dlaczego nie zostały poniesione konsekwencje w postaci przeliczenia głosów i brania pod uwagę tylko polubien od Polaków? Za dużo pracy? Liczyć ktoś nie potrafi ? Bo tłumaczenie się tym ,że ktoś może mieć znajomego zza granicy jest daremne. W ten sposob dajecie przyzwolenie na oszukiwanie w nastepnych konkursach. Ludzie będą sami kupowali sobie like, aby wygrać jakaś głupia nagrodę. Ciekawe co zrobicie jeśli będzie się to.dzialo nagminnie?

  2. Tyle szumu o patelnię, a tak na prawdę to jedno zdjęcie konkursowe to selfie… Dla mnie jest jeden zwycięzca tegoż konkursu 😛 A tak na poważnie, miało być wesoło, w dobrej intencji a wyszła niezdrowa rywalizacja i gówno-burza… o patelnię…

  3. Ważne że się komuś pomogło w tej akcji A krwawe selfi to dobry pomysł moze jakas pamiątka dla kogoś co pierwszy raz krew oddawał wiec te wasze komentarze są nie potrzebne….

  4. Szanowna redakcjo,jak widać na przykładzie tego konkursu czas pomyśleć o zrezygnowaniu z jakichkolwiek nagród przy okazji akcji z oddawaniem krwi,gdyż wtedy zostaną prawdziwi dawcy z chęcią pomocy innym ,a nie poszukiwacze nagród ,którzy jak widać w przypadku nie wygrania np.patelni lub pudełka zapałek są gotowi zmieszać z błotem wszystko i wszystkich dookoła ,bo nie ja wygrałem,ale to polskie -oddaj krew z kablówką bez nagród !

  5. Aby rzetelnie zweryfikować ewentualne oszustwo, musielibyśmy sprawdzić każde połączenie osób, do których dotarła informacja o naszym konkursie, co w praktyce jest niemożliwe m.in. w związku z rozbudowanym systemem ochrony danych osobowych Facebooka i ograniczonym dostępem do list znajomych osób, ktore pozostawiły reakcje pod zdjęciami.

    Wyłączenie obcokrajowców byłoby natomiast rodzajem dyskryminacji i złamaniem ustanowionego przez nas regulaminu, na co nie mogliśmy sobie pozwolić.

    Odnosząc się do zarzutów o kolejne – jak to zostało nazwane – oszustwa w przypadku innych konkursów, zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by w przyszłości takie nieporozumienia nie miały miejsca. Rozważamy zmianę formuły przeprowadzenia konkursu na „Krwawe selfie” przy okazji przyszłorocznej edycji.

  6. Wg mnie powinno być tak że jak ktoś odda krew powinien wtedy dostać DO RĘKI bon i kwitek konkursowy by móc coś wygrać. W tym roku WIEM dokładnie, że były osoby które krwi nie oddały ale pojadły i biorą udział w konkursie zgarnęły również gadżety! Swoją drogą straszna żenada z ich strony! Wstyd!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick