Krotoszyn. Zmiany organizacji ruchu

0
W trosce o bezpieczeństwo i wyeliminowaniezdarzeń drogowych wzorem lat ubiegłych wprowadzono czasową zmianę organizacji ruchu w Krotoszynie.
  1. na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Wałków w okolicach cmentarza:

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniuznaków B–36 (zakaz zatrzymywania się) od strony miasta Jarocina i od stronyKoźmina Wielkopolskiego oraz ustawienia znaków B–33 (ograniczenie prędkości)„ograniczenie prędkości do 60km/h” na tym odcinku. Zmiana czasowa organizacjiruchu obowiązuje od dnia 27 października do 2 listopada 2017 r.

  1. w Krotoszynie w rejonie cmentarza:

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaku C-2(nakaz jazdy w prawo za znakiem) na ul. Narutowicza od strony ul. Lelewela wkierunku ul. Ofiar Katynia, oraz znaku C–6 (nakaz jazdy prosto lub w prawo) naul. Kilińskiego od strony skrzyżowania ul. Lelewela – Kilińskiego. Ruchpojazdów z rejonu cmentarza przy ul. Lelewela będzie kierowany do ul. OfiarKatynia – Koźmińska. Zmiana czasowa organizacjiruchu obowiązuje od dnia 31 października do 2 listopada 2017 r.

  1. w Rozdrażewie w rejonie cmentarza:

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniuznaku informacyjnego D-3 (droga jednokierunkowa) na ul. Kościuszki od stronyul. Pleszewskiej w kierunku ul. Leśnej, oraz znaku B–2 (zakaz wjazdu) z ul.Leśnej w ul. Kościuszki. Na ul. Leśnej przy skrzyżowaniu z ul. Kościuszkiustawione są znaki B-21 i B-22 (zakaz skrętu). Zmiana czasowa organizacjiruchu obowiązuje w dniu 1 listopada 2017 r.

  1. w Koźminie Wielkopolskim w rejonie cmentarza:

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniuznaku informacyjnego D-3 (droga jednokierunkowa) na ul. Poznańskiej odskrzyżowania z ul. Kopernika do skrzyżowania z ul. Łączną i ul. StanisławaGoja. Ulica Łączna będzie ulicą jednokierunkową od ul. Poznańskiej do ul. Towarowej. Od Białego Dworu będzie ustawiony znak C-2 (nakaz jazdy wprawo za znakiem) w ul. Towarową. Ulica Stanisława Goja będzie ulicąjednokierunkową od skrzyżowania  z ul.Poznańską do ul. Cieszyńskiego. Na ul. Stanisława Goja będzie obowiązywał zakazzatrzymywania i postoju po obu stronach ulicy.

Zmiana czasowa organizacji ruchu obowiązuje w dniach od 31 października do 2 listopada 2017 r.

Konieczność wprowadzenia czasowej zmianyorganizacji ruchu podyktowana jest powstającym w tym okresie bardzo dużymzagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym w tych rejonach.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick