Krotoszyn. Kolejny punkt hazardowy zlikwidowany

1
Fot. KPP Krotoszyn
Kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych zostały zarekwirowane przez krotoszyńskich policjantów i funkcjonariuszy urzędu celnego z Kalisza.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Kaliszu zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier hazardowych. – Funkcjonariusze weszli do lokalu mieszczącego się w Krotoszynie. Tam ujawnili trzy automaty do gier hazardowych. W lokalu zastali osobę prawdopodobnie zajmującą się obsługą salonu. Obecnie funkcjonariusze służby celno-skarbowej wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy – informuje asp. Piotr Szczepaniak z krotoszyńskiej komendy.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

1 kwietnia 2017 roku weszła w życie nowelizacja ustawy. Według niej właścicielowi nielegalnego salonu oraz właścicielowi automatów grozi kara do 100 tysięcy złotych grzywny od każdej maszyny, a nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. na harcerskiej tu przy kaliskiej na rogu tez sa znow automaty i szybka lustrzana hehe 🙂 stali bywalcy codziennie tam chodza 😉

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick