Krotoszyn gotowy na piątą edycję zawodów LOGinLAB!

0
Już jutro startują zawody LOGinLAB w Krotoszynie. To będzie wyjątkowa edycja tych crossfitowych zawodów, które obchodzą mały jubileusz. Z tej okazji na starcie zawodnicy z całego świata, m.in. z Włoch, Danii oraz z dalekiej Azji.

Jedyne co nie zmienia się w zawodach Loginlab, to główna arena zmagań. Przez pięć lat najlepsi crossfiterzy w Polsce w eliminacjach walczyli na basenie, w tartaku czy też podczas Night Show w hali. Finał to jednak zawsze zrewitalizowany krotoszyński rynek. Nie inaczej będzie tym razem. LOGinLABOWA rodzina już od poniedziałku ciężko pracuje, żeby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

W trakcie piątej edycji organizatorzy idą wytartym i sprawdzonym już szlakiem. Co nie zmienia faktu, że impreza się nie rozwija. Dawid Kujawski razem Loginlabową ekipą rok w rok wprowadza unowocześnienia.

Od wczoraj na krotoszyńskich ulicach widać już natomiast koreańskich zawodników, którzy pierwszy raz wystartują w Polsce i w ogóle w Europie. Jeśli zobaczycie grupę przesympatycznych Azjatów, fotografujących wszystko dookoła, to na pewno są to Han, JK i Kim.

Wszystkim, którym nie uda się dostać na zawody LOGinLAB, nic straconego. Transmisja z sobotnich i niedzielnych zmagań w Telewizji Proart oraz na portalu WLKP24.info.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick