Kręcą ich… kamery! Mali pleszewianie w redakcji [WIDEO]

0
Swobodnie operowali kamerami, odważnie siadali w miejscu prezentera w studio, ochoczo nagrywali swoje wypowiedzi. Dzisiaj redakcję telewizji Proart odwiedzili uczniowie klasy 1D Szkoły Podstawowej nr 3 w Pleszewie. Byli jedną z aktywniejszych grup, które przyszły do siedziby stacji pełne zapału i chęci poznania tego, co za kulisami mediów się dzieje. A jak się przekonali, to prawdziwy zamęt!

Mali pleszewianie dzisiaj stanęli oko w oko z medialną rzeczywistością. Byli zaskoczeni tym, że od wczesnego ranka w redakcji stacji wszyscy są w pełnej gotowości i już przygotowują teksty materiałów. Największe „wow!” wywołało w nich jednak studio telewizyjne, w którym poznali jak operuje się profesjonalnymi kamerami oraz jakim trzeba być, aby przed nimi występować. – Trzeba być bardzo odważnym – skwitowała jedna z dziewczynek, która dzisiaj jednak znalazła w sobie sporo zapału, aby usiąść na prezenterskim stołku i przeczytać informacje z promptera.

Bez wątpienia wizyta w telewizyjnym studio młodym ludziom zapadnie w pamięć, a jeśli kiedyś wspomnienia umkną z głów, mamy dla nich pamiątkę – krótki materiał z przebiegu wizyty. Was też zapraszamy do oglądania.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick