KPR Ostrovia nie zwalnia tempa. Ograła SPR Szczypiorniaka

7
KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski przygotowania do sezonu rozpoczęła już 1 sierpnia. Za podopiecznymi Macieja Nowakowskiego i Rafała Stempniaka okres ciężkiej pracy. Jednym ze sparingpartnerów było SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie. Po dobrej grze obu zespołów triumf odnieśli ostrowianie, wygrywając w Gorzycach 37:28.

Zespół z Ostrowa od początku narzucił swój styl meczowy. Pomimo iż w obu klubach nie brakuje wielu utytułowanych zawodników, z przeszłością na parkietach zarówno ekstraligi i 1. ligi, to Ostrovia szybko zdobywała bramki. Po pół godzinie gry na tablicy świetlnej widniał wynik 12:20.

W drugiej połowie zawodnikom SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie nie udało się odrobić strat. Mimo dobrze konstruowanych akcji, drugoligowiec musiał uznać wyższość „pasów”. Ostatecznie ostrowianie wygrali 37:28.

Szczypiorniści z Ostrowa inauguracyjny mecz nowego sezonu zagrają w Gorzowie Wielkopolskim. Pierwsza kolejka została zaplanowana na weekend 21-22 września.

redaktor wlkp24.info
milosz.skibinski@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

    • Ale masz ból czterech liter, żałosny rodzicu ze twój bombelek nie łapie się do składu ;))

  1. Wydaje mi się że klub z Gorzyc Wielkich to SPR Szczypiorniak a nie Szczypiorno. Szczypiorno to taka dzielnica Kalisza. No chyba że jestem w błędzie ale nie sądzę. Warto aby redaktor który pisał artykuł upewnił się i dokonał korekty bo jest to klub z sąsiedniej miejscowości i w tym przypadku minimum wiedzy co do właściwej nazwy wypadałoby posiadać.

  2. Cały ten śmieszny klub /kpr/ to jedno wielkie ” twa ” ,dla objaśnienia rozszyfrowuje skrót – towarzystwo wzajemnej adoracji.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick