Koźmin Wielkopolski. Tragedia na przejściu. Nie żyją dwie osoby

9
Dzisiaj o godzinie 5:45 na drodze krajowej K15 w Koźminie Wielkopolskim doszło do potrącenia dwóch osób przez kierowcę samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. Ofiary to mężczyzna w wieku 46 lat, który zginął na miejscu oraz kobieta w wieku 83 lat, która zmarła pomimo prowadzonej reanimacji.

Ze wstępnych ustaleń policji, kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Zostanie jednak od niego pobrana krew do szczegółowych badań.

Na miejscu wypadku prowadzone są czynności w obecności prokuratora. Pojazd został zabezpieczony. Policjanci będą sprawdzać z jaką prędkością jechał kierowca. Ofiary wypadku ubrane były w ciemne kolory. Nie posiadali też odblasków.

Na miejscu prowadzone są wszelkie czynności, które wyjaśnią okoliczności wypadku. Kierowca zostanie przesłuchany, zostaną wykonane szczegółowe badania. Weźmiemy pod uwagę także sprawdzenie oświetlenia przy przejściu dla pieszych – powiedział nam asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy KPP w Krotoszynie.

Wciąż trwają objazdy gminnymi drogami. Ruchem kierują policjanci oraz strażacy.

redaktor wlkp24.info
redakcja@wlkp24.info

9 KOMENTARZE

  1. Zginąć na PRZEJSCIU DLA PIESZYCH pod kołami TIRA, ktory („biedaczek”) ZNOWU nie wyhamowal. I to w obszarze zabudowanym przy dodatkowo ograniczonej prędkości do 40 km/h. Kolejny PRZYPADEK, bo przecież „taka masa nie wyhamuje”? Jakby ten porąbany morderca jechał tak, jak powinien, to by wyhamowal!!! I w dooopie mam minusy od broniących kolegi tirowcow. Za chwilę znowu zaczną go bronić z tekstami o niewyhamowujacej masie – patrz wyżej co o tym sądzę. WIĘKSZOŚĆ tirowcow to chamy drogowe i potencjalni mordercy. Ten z artykułu dla mnie to JUŻ morderca.

    • Proponuje abyś raz poprowadził ciężarówkę i zobaczył jaka to jest praca a co do kierowcy tego auta jestem pewien że nie chciał zabić

  2. Do Ow: Jeszcze tego brakowalo, żeby CHCIAŁ zabic, to by już było morderstwo z premedytacją. Ale jak się jeździ takim kolosem i ma sie w doopie ograniczenia prędkości, a potem nie daje rady wyhamować, to prawie jak zamiar narażenia innych na utratę życia. Tylko tirowcy nie widzą w tym logiki. Ale w końcu sądy to może zauważą.

  3. Według Twojego rozumowania to tylko kierowcy ciężarówek są chamami? Proponuje pooglądać na YT kanał Polskie Drogi. Może się czegoś nauczysz. Pozdrawiam.

    • Co za podział: jak kogoś oburza śmierć na drodze z winy pędzącego kierowcy to pewnie z PISu. A jak przechodzi nad tym do porządku dziennego, to co? Z PO czy Nowoczesnej? Super tok myślenia. Chociaż może jednak coś w tym jest…..

    • Oj Adamie. Nie zrozumiałeś komentarza. Tam nie ma, że kierowca z PISu, tylko: ludzie, którzy oburzają się na tego kierowcę, to wg ciebie niby z PISu, a ludzie przechodzący nad tą śmiercią do porządku dziennego, to skąd – z PO czy Nowoczesnej? Przeczytaj jeszcze raz. Pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick