Kotowskie: Zderzenie na krajowej "25". Śmigłowiec LPR w akcji [aktualizacja]

0

Auto osobowe zderzyło się z samochodem ciężarowym - takie zgłoszenie otrzymali dziś przed godziną 10:00 ostrzeszowscy strażacy. Kierowca ciężarówki odjechał z miejsca kolizji. Do poszkodowanej kobiety wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Udzielono jej pomocy na miejscu. Uwaga na utrudnienia na tym odcinku krajowej "25". 

Aktualizacja 10:30

Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia oraz śmigłowiec LPR. Poszkodowana to kobieta, której udzielono pomocy. Nieoficjalnie mówi się o tym, że z ciężarówki mogło coś spaść. Przedmiot miał wylądować wprost na maskę jadącego z tyłu auta osobowego. Być może dlatego kierowca ciężarówki odjechał z miejsca zdarzenia. Niewykluczone, że był to kawałek lodu, który spadł z plandeki. 

Aktualizacja 12:00

Policja potwierdza informację przekazaną przez naszego informatora. 

– Z pojazdu marki scania spadł ładunek na auto osobowe marki toyota, które jechało za ciężarówką. Nie mam informacji o rannych osobach. Na miejscu pracują policjanci – mówi nam kom. Ewa Jakubowska, rzecznik prasowy KPP Ostrzeszów. 

Aktualizacja 14:00

Jest już oficjalna informacja policji. 

– W czasie jazdy od naczepy samochodu ciężarowego oderwał się uchwyt metalowy, który spadł na jadący za nim samochód osobowy. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci kierującego ciężarówką ukarali karą grzywny – dodaje Jakubowska. 

fot. czytelnik portalu wlkp24.info, KP PSP Ostrzeszów

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick