Koszykówka, rywalizacja i dobra zabawa. TŻ Ostrovia znów trenuje! [WIDEO]

4
Mariusz Staszewski – trener Towarzystwa Żużlowego Ostrovia nie odpoczywa. Zaledwie kilka tygodni po ostatnim meczu sezonu, wrócił do treningu z najmłodszymi zawodnikami ostrowskiego klubu. Siłownia, praca w terenie oraz zajęcia w hali sportowej – jednym słowem przygotowania do sezonu 2020 ruszyły pełna parą!

Do startu, gotowi – START! Nie ma odpuszczania, nie ma oszczędzania. Tutaj jest rywalizacja na całego. Dwa rzędy, dwa zespoły – przegrany robi pompki. Jest o co walczyć. W szkole podstawowej w Lewkowie żużlowcy Ostrovii rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Ćwiczenia ogólnorozwojowe to jednak tylko jeden z elementów przygotowań.

Na zajęciach adepci szkółki żużlowej oraz ci, którzy od niedawna mają papiery na jazdę. Sebastian Szostak, Kacper Grzelak oraz Jakub Poczta. Wśród nich ten troszeczkę doświadczony, ale wiecznie młody Grzegorz Walasek.

WIĘCEJ W MATERIALE WIDEO!

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Szczerze powiem, to jestem w szoku, bo raz jest to nieźle poukładane i przemyślane przez p. Staszewskiego a dwa p. Walasek daje radę. Dla chłopaków jego obecność pozwala poczuć się jak profi.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick