Koszmarny wypadek w Szczurach. Sześć osób rannych [ZDJĘCIA]

3
Fot. OSP KSRG Sobótka
Sześć osób trafiło do szpitala w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na DK11 w Szczurach. W wypadku wzięło udział osiem osób ale dwie nie odniosły poważniejszych obrażeń. Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 4.00.

Trzy karetki, cztery zastępy straży pożarnej i dwa radiowozy zostały wezwane nad ranem do Szczur, gdzie na DK11 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało osiem osób. Sześć z nich trafiło do szpitala. – Droga była całkowicie zablokowana na czas działań, które zakończyliśmy o godzinie 7.50 – informują na fanpage’u strażacy z OSP KSRG Sobótka.

ZOBACZ TEŻ: Siła uderzenia wyrwała silnik. Zderzenie dwóch osobówek w Łobzie [ZDJĘCIA]

To kolejne tragiczne zdarzenie drogowe, w którym ucierpiało wiele osób. W sobotę rano także doszło do podobnego wypadku, ale na ul. Sadowej w Ostrowie Wielkopolskim. Mężczyzna i kobieta, którzy uciekali samochodem przed policją (prawdopodobnie kradzionym) doprowadzili do zderzenia z dwoma innymi osobówkami. W wyniku tego także sześć osób trafiło do szpitala.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Jak ci ludzie jeżdżą to już nie mam pojęcia. Strach wyjechać na ulicę bo pełno czubkow jak nie pisze być może. SMS w trakcie jazdy to jedzie pijany albo na prochach albo zapierdziela jak debilem

  2. Jak ci ludzie jeżdżą? Strach wyjechać na drogę. Jak nie pisze być może SMS w trakcie jazdy to pijany albo ma prochach to napiepsza autem jak jakich debil

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick