Koszmarny wypadek w powiecie ostrzeszowskim. 20-latkę zabrał LPR

4
Do koszmarnie wyglądającego wypadku doszło w okolicy Kuźnicy Bobrowskiej (droga między Doruchowem a Grabowem). Samochód kierowany przez 20-letnią kobietę z impetem uderzył w przydrożne drzewo. To cud, że kobieta nie zginęła na miejscu. Została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Policjanci będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadąca Audi A4 20-letnia kobieta wpadła w poślizg, straciła panowanie nad samochodem i z impetem uderzyła bokiem w przydrożne drzewo.

Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Załoga przetransportowała ranną kobietę do szpitala.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. 5
    11

    Tyle razy mówiono żeby wyciąć te drzewa. Nic nie zrobiono w tym temacie! Prędkość prędkością ale pewnie dziewczyna znalazłby się w polu poturbowana, a tak wylądowała na drzewie.

  2. 2
    2

    Dokładnie. Dostosowanie prędkości do warunków! Miałam wypadek właśnie tam w lutym. Kobieta zapierdzielala, straciła panowanie nad kierownica i uderzyła we mnie czołowo. Całe szczęście że miałam dobry samochód bo różnie to mogło się skończyć. Nie zapierdzielać! A drzewa swoją drogą 🙄

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick