Koszmarny wypadek w Pawłowie. Renault doszczętnie spłonęło

5
Fot. archiwum wlkp24.info
Renault Megane całkowicie spłonęło po tym, jak zderzyło się z BMW na drodze krajowej nr 25 w Pawłowie. Kierowca wyszedł o własnych siłach, ale z samochodu niewiele zostało. Na miejsce wezwano też Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które zabrało do szpitala dwie osoby.

Poszkodowanymi, którzy zostali przetransportowani do szpitala, były osoby podróżujące BMW. Jak udało nam się ustalić, kierowca renaulta, który doszczętnie spłonął na DK25 nic poważnego się nie stało.

W wyniku tak poważnego zdarzenia, do którego doszło we wtorek ok. godz. 18.30, na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej oraz policję, która ustalała przyczyny wypadku. W tym czasie droga była nieprzejezdna. Obecnie ruch odbywa się płynnie.

ZOBACZ TEŻ: Śmiertelny wypadek w Żerkowie

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Tak czy okazji tego wypadku NIESTETY ( mam nadzieje,że nikomu nic się poważnego nie stało) … kiedy na skrzyżowaniu 25 i 11 w Atoninie powstanie rondo , które usprawni ruch i ułatwi wyjazd od strony Wrocławia ????!

  2. Jaki koszmarny wypadek ważne że nikomu nic się nie stało koszmar będzie jak w lodówce piwa zabraknie albo jak teściowa ma przyjechać

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick