Koronawirus w podstawówce. Dwie osoby z ogniska w szpitalu

9
Fot. pixabay.com
We wtorek w Ostrowie Wielkopolskim stanie mobilny punkt pobrań wymazów na obecność koronawirusa. Nie będzie to znany już dobrze drive-thru, a miejsce, do którego będzie się można wybrać pieszo. Wśród zapisanych są głównie uczniowie ostrowskich szkół i nauczyciele.

U trzech osób ze Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim potwierdzono dodatni wynik na obecność koronawirusa. Są to dwie osoby z grona pedagogicznego oraz pracownik administracyjny. Jedna z tych osób oraz mąż jednej z osób zakażonych trafili do szpitala.

W poniedziałek mieszkańcy powiatu ostrowskiego mogli się zapisywać w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu na pobranie wymazu na obecność koronawirusa. Mobilne piesze centrum (nie mylić z driv-thru) stanie we wtorek na parkingu przy ul. Paderewskiego pod Stadionem Miejskim w Ostrowie. Zgłosiło się kilkadziesiąt osób. W większości są to uczniowie i nauczyciele ostrowskich szkół.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

 1. 19
  1

  Jak się okaże że nauczyciele chorzy, któryś uczeń to wszystko na kwarantanne. Plus rodzina plus znajomi z którymi się spotykali. I łańcuszek nie ma końca.

 2. 18
  9

  A plebs dalej swoje, że Covida nie ma. Prości ludzie inaczej niż spiskowymi teoriami, prosto tłumaczącym Świat, nie potrafią inaczej racjonalizować długotrwałego stresu. Tak więc inteligentni ludzie robią swoje a plebs ujada.

  • 6
   16

   inteligentni ludzie ?? hahahaha , którzy tylko wierzą w to co serwują media?? Którym mózg zeżarły ;p Wirus ho ho którego się boimy,bo jest bezobjawowy a większość umarłych byli ciężko chorzy na inne choroby i zwykła grypa by go wykończyła…jakby ktoś z Aids też miał CV 19 i zmarł będąc zakażonym to też wpisali by mu cv19 … włącz myślenie baranie jeden pseudo inteligencjo,emulsjo wasza wielka

 3. 32
  4

  Pani dyrektor osobiście życzę zdrowia. Czeka ją batalia sądowa za wszystkie przekręty z preparowaniem dokumentów. Myślę że szybko wyzdrowieje i będzie miała czas na przemyślenia co zrobiła nauczycielom w szkole, jakie prawa odebrała im podstępem i oszustwem. W to miejsce sama sobie przydzielala premie, nagrody. Sprawiedliwość nadejdzie w sądzie. Szczerze zyczę jej szybkiego powrotu do zdrowia. To Pani Maląg stworzyła ten twór Spoldzielnia Oswiatowa. Umiała o siebie i następcę zadbać ponizajac nauczycieli. Są ludzie którzy dla kasy i kariery zrobią wszystko. Że się nie przestrzega kodeksu pracy to jakiś problem? Wazne ze one miały, że nauczyciele tracili kogo to obchodzi.

  • Ta pani dalej dba o swoje interesy, dalej bryluje i promuje swą kiepską osóbke,wmawia plebsowi ,że dba o jego interesy,jak za Gierka składa niezapowiedzianą wizytę gospodarcza dla przykładu w szpitalu.

 4. Obywatelu skoro tak osobiście życzysz zdrowia i takie zarzuty stawiasz to może podpisz sie swoim nazwiskiem będziesz bardziej wiarygodny…. bo anonimowo oczerniać to takie trochę słabe….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick