Kornaszewski o „kłamstwach Klimek”

33
Dziś odbyła się konferencja prasowa przewodniczącego komisji rewizyjnej ostrowskiej Rady Miejskiej Andrzeja Kornaszewskiego, który mówił o „kłamstwach prezydent Klimek, które padły na wczorajszej konferencji, a dotyczących ostrowskiego basenu przy ul. Paderewskiego i prawdopodobnych nieprawidłowości”. Kornaszewski pokazał także anonim jaki dotarł do niego, a jaki prawdopodobnie pochodzi od jednego z urzędników, podwładnych Beaty Klimek.

Materiał prezentuje obszerny skrót konferencji. 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

33 KOMENTARZE

 1. Jaka jest odległość od centrum przesiadkowego do bryły hali ( znaczy się od zewnątrz koła) oraz odległość od diabli WKU do bryły z drugiej strony.

 2. Facet kończ waść wstydu oszczędź… niezrozumiałe dukanie, pański czas już minął… naprawdę lepiej korzystać z belferskiej emerytury!!!

  • „Kobietę charyzmatyczną” czyli Panią Klimek, odesłać na emeryturę! dosyć zastoju miasta. ostrów potrzebuje szybkiego rozwoju, a nie stagnacji jak to obecnie ma miejsce.

  • Pani Klimek nie ma pojęcia o zarządzaniu miastem. Liczy tylko na to, że uda jej się wygrać najbliższe wybory samorządowe i przeczeka do emerytury. Trzeba sobie zdawać sprawę czym to, może grozić dla miasta. Wszyscy widzą jaka była ta kadencja, pijar i ściskanie się z ludźmi na imprezach, nietrafione inwestycje czytaj (basen czynny nie nawet 2 m-c w roku a ze względu na kapryśną pogodę 1 m-c) o braku porozumienia ws. hali sportowej nie wspomnę i Ostrów jest tak bogaty, że wszystko na to wskazuje będziemy mieli 2 hale. Pani Klimek niestety, ale nie sprawdziła się jako prezydent 70 tys Ostrowa.

  • Wszyscy się tak ekscytują a PO i SLD w mieście razem bronią NADZWYCZAJNEJ KASTY pod Sądami.

 3. co ty kornaszewski możesz jakiś anonim jakieś coś jakiś donos itp itd i co jeszcze ? na sądowej ci nie wyszło i co dalej poczniesz obrońco demokracji ?….

  • Po co ta konferencja w ogóle? Pod Sądami stoicie razem z SLD pod rączkę, a tutaj krytykujecie popieraną przez SLD panią Klimek. Śmieszne to jest. Myślałem, że PO to partia poważna.

 4. A ty co kurna nie słyszysz o czym on mówi?Mówi o tym, że sfałszowano dokumenty przy budowie basenu, ze basen odebrany z usterkami i nikt tak na prawde nad tym nie panuje. To mówił radny Kornaszewski mój były profesor i którego szanujezato własnie, że nie siedzi na stołku i pierdzi w niego tylko walczy z korupcją. To nie jest konkurs kto ładniej wystapi tylko kto mądrzej mówi. Służby . p prezydent nie spią ?

  • Jak siostrzyczka zadłużyła na prawie 2 bańki STAL to jakoś nie walczył z tym!?

  • Prezydent Ostrowa powinien być jak żona CEZARA po za podejrzeniami, uczciwy i rzetelny. Przykro to powiedzieć, ale wstyd mi jest za obecną władzę w Ostrowie.

 5. Kornaszewski ma bogatą przeszłość. Tutaj można się dowiedzieć http://www.encysol.pl/wiki/Andrzej_Kornaszewski że był w Szkole Oficerów Rezerwy. Historię kończył w Słupsku. Był członkiem ZNP, a po 13 grudnia 1981 roku czyli po ogłoszeniu stanu wojennego nie angażował się w działalność podziemną. Teraz to wielki bojownik o demokrację. Wystaje z tym drugim pod sądem, śpiewa hymn i wykrzykuje KOD-ziarskie hasła, bo wie, że mu włos z głowy nie spadnie. Zresztą polityczny życiorys jak wielu innym działaczom opozycji totalnej zaczyna mu się ponownie po 1989 roku. Taki to bohater.

  • A gdzie miał być po studiach jak nie w SOR? A co to w Słupsku uczyli gorszej historii niż w Warszawie? No i co z tego ,że był członkiem ZNP. Prawie wszyscy nauczyciele byli członkami ZNP. Pier…sz a nie solisz palancie

  • Jak już palancie, podaj całość , a nie wybieraj sobie kawałki, które ci pasują. „Andrzej Kornaszewski, ur. 17 I 1953 w Ostrowie Wielkopolskim. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku, Wydz. Historii (1977). W 1978 w Szkole Oficerów Rezerwy. Od 1978 nauczyciel w Zespole Szkół Zawodowych Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego w Ostrowie Wlkp. 1978-1980 członek ZNP. Od X 1980 w „S”, od 30 XI 1980 członek „S” Pracowników Oświaty i Wychowania w Ostrowie Wlkp.; od IX 1981 członek, następnie wiceprzewodniczący KZ POiW; od XII 1980 przewodniczący Koła „S” w Zespole Szkół Zawodowych ZNTK; od 1 IX 1981 pracownik KZ POiW z siedzibą w Klubie Nauczyciela w Ostrowie Wlkp, w 1981 wiceprzewodniczący Regionalnej Sekcji „S” POiW. Po 13 XII 1981 nie angażował się w działalność podziemną.
   W 1989 inicjator Tymczasowej KZ „S” POiW w Ostrowie Wlkp., 14 IV – 19 IX 1989 przewodniczący. IX 1989 – V 1992 przewodniczący KZ „S” POiW tamże. 1990-1993 wiceprzewodniczący Regionalnej Sekcji POiW w Kaliszu. 1990-1995 delegat na II i III WZD Regionu Wielkopolska Południowa, członek ZR. W 1996 wystąpił z „S”. Od 1992 w UD, do 2005 w UW. 1994-1998 radny Miasta Ostrów Wlkp.” W uzupełnieniu od 2010 roku członek PO, radny miejski 2010- 2014, 2014 –

  • Takiego kiepskiego prezydenta jak pani Klimek to Ostrów jeszcze nie miał. Szkoda straconych 4 lat kadencji. Ostrów mógł być o wiele dalej niż obecnie jest. Trzeba pokazywać co jest w naszym mieście spartaczone prze Urzędującą.

 6. Andrzej Kornaszewski, ur. 17 I 1953 w Ostrowie Wielkopolskim. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku, Wydz. Historii (1977). W 1978 w Szkole Oficerów Rezerwy.
  Od 1978 nauczyciel w Zespole Szkół Zawodowych Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego w Ostrowie Wlkp. 1978-1980 członek ZNP.
  Od X 1980 w „S”, od 30 XI 1980 członek „S” Pracowników Oświaty i Wychowania w Ostrowie Wlkp.; od IX 1981 członek, następnie wiceprzewodniczący KZ POiW; od XII 1980 przewodniczący Koła „S” w Zespole Szkół Zawodowych ZNTK; od 1 IX 1981 pracownik KZ POiW z siedzibą w Klubie Nauczyciela w Ostrowie Wlkp, w 1981 wiceprzewodniczący Regionalnej Sekcji „S” POiW.
  Po 13 XII 1981 nie angażował się w działalność podziemną.
  W 1989 inicjator Tymczasowej KZ „S” POiW w Ostrowie Wlkp., 14 IV – 19 IX 1989 przewodniczący. IX 1989 – V 1992 przewodniczący KZ „S” POiW tamże. 1990-1993 wiceprzewodniczący Regionalnej Sekcji POiW w Kaliszu. 1990-1995 delegat na II i III WZD Regionu Wielkopolska Południowa, członek ZR. W 1996 wystąpił z „S”. Od 1992 w UD, do 2005 w UW. 1994-1998 radny Miasta Ostrów Wlkp.

  • Zobaczymy jak pani prezydent będzie odpowiadała na pytania CBA, bo z Radnymi rozmawiać nie chciała :))))))))))))))))

 7. NAJWIĘKSZE AFERY III RP Stoicie po Sądami broniąc ich. Proszę wskazać Panie Kornaszewski którą z tych afer wyjaśnił Sąd gdzie winni zostali ukarani?

  1. TAŚMY PRAWDY
  2. AFERA HAZARDOWA
  3. AFERA STOCZNIOWA
  4. AFERA AMBER GOLD
  5. AFERA NIK
  6. USTAWIANIE PRZETARGÓW/AFERA TELEINFORMATYCZNA
  7. AFERA GAZOWA
  8. AFERA AUTOSTRADOWA
  9. AFERA WĘGLOWA
  10. AFERA PALIWOWA
  11. BANKRUCTWO MAZOWSZA
  12. AFERA PENDOLINO/TRANSPORT
  13. AFERA OFE
  14. AFERA LASY PAŃSTWOWE

  https://pikio.pl/pis-wylicza-wszystkie-afery-po-jest-ich-naprawde-duzo-pelna-lista/

  • Jakim trzeba być parszywcem by aferę taśmowa przypinać PO. Jakby ktoś podsłuchał cię w pracy jak lubisz żonie srac do buzi to tez byś raczej podsłuchującego miał za świnie zwłaszcza że ta świnia okazała sie współpracownikiem szefa który czekał by cię usunąć z pracy. Szef zamiast wiedzieć ze jest świnią puszcza całe nagranie w dzienniku i wszystkie wieprze z pracy sie delektują i cieszą że cię mają. Napisałbym ci cos więcej ale jako ruski troll i tak nic nie zrozumiesz a to dopiero pierwszy punkt na liście

 8. Znam Kornaszewskiego od dawna i widze ze w miare uplywu lat odbija mu coraz bardziej.Ten czlowiek powinien dac sobie spokuj z polityka

 9. Znam Kornaszewskiego od dawna i widze ze w miare uplywu lat odbija mu coraz bardziej.Ten czlowiek powinien dac sobie spokuj z polityka

 10. Każdy kto zna Kornaszewskiego od dawna wie ze to porządny człowiek. Śmierdzisz z daleka obozem prezydenckim. Nigdy w Ostrowie nie było takiej nienawiści jak w tej kadencji. Wystarczy juz nieudolnych rzadów tej kobiety

 11. Faktycznie Pani Klimek nie nadaje się na prezydenta miasta udowodniła to po kończącej się kadencji. Przytulanki i zdjęcia ot taka prezydentura Ostrowowi się trafiła.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick