KONKURS! Wygraj bilety na mecz Stalówki z Twardymi Piernikami!

0
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest sześć podwójnych biletów na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Twardymi Piernikami Toruń w ramach Energa Basket Ligi, który odbędzie się we wtorek, 8 lutego 2022 roku w Arenie Ostrów. Szczegóły i regulamin są dostępne na wlkp24.info.

Po wyczekiwanym przełamaniu w meczu z MKS-em Dąbrowa Górnicza, nadszedł czas na starcie z kolejnym rywalem. Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski podejmie we wtorek w Arenie Ostrów Twarde Pierniki Toruń. To nigdy nie był łatwy przeciwnik dla aktualnych Mistrzów Polski i wiele wskazuje na to, że podobnie będzie tym razem.

Oba zespoły dzieli raptem punkt, ale ekipa z Torunia rozegrała o jeden mecz mniej. Tymczasem Stalówka traci dwa oczka do lidera – Anwilu Włocławek. Ostatnie spotkanie pomiędzy zespołem z Ostrowa a tym z Kujaw zakończył się zwycięstwem Pierników 105:98. Czas na rewanż? Z pomocą kibiców zapewne będzie o to łatwiej.

Jeśli chcesz obejrzeć spotkanie z trybun Areny Ostrów, weź udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest sześć podwójnych wejściówek na ten mecz i odpowiedz na pytanie: „Dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy wręczyć jedną z sześciu podwójnych wejściówek na mecz Stalówki z Twardymi Piernikami?”. Odpowiedź należy wysłać na adres e-mail konkurs@wlkp24.info, w tytule wpisując „Pierniki”, a w treści maila oprócz odpowiedzi podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 6 lutego 2022 roku (godz. 23.59). W Konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18. rok życia.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick