KONKURS! Wygraj bilety na mecz „Stalówki” z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk

0
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk w ramach Energa Basket Ligi. Szczegóły i regulamin są dostępne na wlkp24.info.

Trwa runda rewanżowa Energa Basket Ligi. W ramach 19. kolejki Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski zmierzy się z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk. Jeśli chcesz obejrzeć to widowisko z trybun Areny Ostrów, możesz powalczyć o jedną z pięciu podwójnych wejściówek na to spotkanie, które są do wygrania w naszym konkursie.

Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie: „Jakim wynikiem zakończył się mecz pomiędzy Grupą Sierleccy Czarni Słupsk a Arged BM Stalą Ostrów Wielkopolski, który został rozegrany 26 września 2021 roku w ramach Energa Basket Ligi?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Czarni”, a w treści maila oprócz odpowiedzi podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu, abyśmy mogli się skontaktować ze zwycięzcami.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 13 stycznia 2022 roku (godz. 15.00). Ogłoszenie wyników odbędzie się w czwartek, 13 stycznia 2022 roku na portalu wlkp24.info. Zwycięzcy zostaną dodatkowo poinformowani osobiście. Wejściówki będzie można odebrać w siedzibie redakcji Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 19) w piątek, 14 stycznia 2022 roku (od 9.00 do 16.00).

Pamiętajcie, kto pierwszy, ten wygrywa!

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick