KONKURS! Wygraj bilety na mecz „Stalówki” z Anwilem!

0
screen z wideo na YouTube Arged BM Stal TV
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Anwilem Włocławek w ramach trzeciej kolejki spotkań Energa Basket Ligi. Szczegóły na wlkp24.info.

Żaden szanujący się kibic nie może przegapić takiego meczu! Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski podejmie w Arenie Ostrów Anwil Włocławek. Powiedzieć, że kibice obu tych zespołów za sobą nie przepadają, to nic nie powiedzieć. Sportowa rywalizacja pomiędzy tymi drużynami też nigdy nie należała do przyjacielskich spotkań. Walka o każdy punkt to obowiązek. Obecność na trybunach dla fanów basketu – także.

Dlatego chcąc Wam ułatwić decyzję o tym, że na sobotni meczu z Anwilem po prostu trzeba się wybrać, przygotowaliśmy już trzeci w tym rozpoczynającym się dopiero sezonie koszykarskim konkurs. Do wygrania jest pięć podwójnych biletów do Areny Ostrów właśnie na mecz „Stalówki” z Anwilem.

Co należy zrobić? Poprawnie odpowiedzieć na pytanie: „Przez ile sezonów trener Igor Milicić prowadził Anwil Włocławek?”. Liczy się szybkość nadesłania poprawnej odpowiedzi na adres: konkurs@wlkp24.info. W tytule należy wpisać „Anwil”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi, trzeba podać również: imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

UWAGA! Zabawa trwa tylko do czwartku, 16 września, do 11.00! Kto pierwszy, ten lepszy! Wyniki opublikujemy na wlkp24.info, a ze zwycięzcami dodatkowo skontaktujemy się poprzez wysłanie SMS-a.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick