KONKURS. Wygraj bilety na mecz Arged KPR Ostrovia – Górnik Zabrze

0
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na mecz Arged KPR Ostrovia - Górnik Zabrze, który odbędzie się w sobotę, 5 listopada o 18.30 w Arenie Ostrów. Szczegóły i regulamin na wlkp24.info.

To będzie prawdziwy hit kolejki PGNiG Superligi. Już w sobotę w Arenie Ostrów będzie można zobaczyć mecz Arged KPR Ostrovia – Górnik Zabrze. Spotkanie z trzecią najlepszą drużyną w stawce po 9 kolejkach rywalizacji to nie lada gratka dla sympatyków szczypiorniaka z Ostrowa Wielkopolskiego.

Razem z biało-czerwonymi przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na to spotkanie. Aby powalczyć o jeden z nich, należy wykonać następujące zadanie: „Napisz w kilku zdaniach, jak oceniasz start sezonu PGNiG Superligi w wykonaniu Arged KPR Ostrovia”.

Autorzy najciekawszych – zdaniem Komisji Konkursowej – odpowiedzi zostaną nagrodzeni.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule należy wpisać: „KPR”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Uwaga: na odpowiedzi czekamy tylko do czwartku, 3 listopada, do 23.59.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick