KONKURS! Wygraj bilety na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz!

0
Mamy do wygrania pięć podwójnych wejściówek na środowy mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z zespołem Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz w ramach Energa Basket Ligi. To wydarzenie będzie można obejrzeć z trybun Areny Ostrów. Możesz tam wejść za darmo! Szczegóły na wlkp24.info.

Zeszłotygodniowy konkurs, w którym do wygrania były bilety na pierwszy mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski w Arenie Ostrów cieszył się dużą popularnością. Zgłoszeń wpłynęło kilkadziesiąt, a wygrać mogło tylko pięć osób. Idąc za ciosem, mamy dla Was kolejną zabawę. Tym razem szybkość nie będzie odgrywała kluczowej roli. Teraz damy się wykazać Waszej kreatywności.

Aby powalczyć o jedną z pięciu podwójnych wejściówek na mecz Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, który odbędzie się w środę, 15 września o 20.00, należy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego chcesz obejrzeć mecz „Stalówki” z zespołem z Bydgoszczy na żywo w Arenie Ostrów?”.

Choć liczy się kreatywność, ważny jest też czas, bo to kolejny szybki konkurs. Na pisemne odpowiedzi czekamy tylko do wtorku, 14 września, do godz. 10.00. Warto zatem się pospieszyć, żeby nie przegapić ostatecznego terminu.

Odpowiedź trzeba wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Bydgoszcz”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick