KONKURS! Wygraj bilety na koncert „Włodek Pawlik Trio”!

2
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych zaproszeń na koncert "Włodek Pawlik Trio", który będzie wpleciony w Inaugurację Kampanii Promocyjnej "Tu mieszkał" Krzysztof Komeda Trzciński. Szczegóły na portalu wlkp24.info.

Mamy do wygrania pięć podwójnych zaproszeń na koncert „Włodek Pawlik Trio”, który będzie częścią Inauguracji Kampanii Promocyjnej „Tu mieszkał” Krzysztof Komeda Trzciński. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 27 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00 w Ostrowskim Centrum Kultury. Zespół zaprezentuje utwory Krzysztofa Komedy – jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów i pianistów jazzowych.

Aby zdobyć jedno z pięciu podwójnych zaproszeń na to wydarzenie, należy odpowiedzieć na pytanie: „Którą rocznicę śmierci Krzysztofa Komedy obchodzimy w tym roku?”.

Na odpowiedzi czekamy do piątku 26 kwietnia, do godz. 8.00. Uwaga! Liczy się kolejność wysłanych odpowiedzi. Kto pierwszy, ten lepszy. Jednak należy pamiętać o spełnieniu wszystkich warunków konkursu zawartych w poniższym regulaminie.

Nagrodę będzie można odebrać wyłącznie osobiście w siedzibie redakcji Telewizji Proart oraz portalu wlkp24.info w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wolności 19.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick