KONKURS WALENTYNKOWY! Napisz wiersz i wygraj cudowny wieczór

2
Do święta zakochanych pozostało raptem kilkanaście dni. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, czym zaskoczyć "drugą połówkę", spieszymy z pomocą. Mamy dla was Konkurs Walentynkowy, w którym do wygrania są cenne nagrody. Na pewno sprawią, że ten wyjątkowy wieczór będzie niezapomniany.

Walentynki to święto zakochanych, a skoro tak, nierozerwalnie związane jest z miłością i jej wyznawaniem. Dlatego postanowiliśmy nagrodzić osoby, które przyślą na nasz adres konkursowy najpiękniejszy wiersz miłosny ułożony przez siebie, który chcieliby wyrecytować swojej drugiej połówce. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, które otrzymają trzy osoby, których wiersze miłosne najbardziej spodobają się jurorom konkursu.

Nagrody:

Za zajęcie I miejsca: „Pakiet Romantyczny” w Hotelu Podjadek w Górznie (dwudniowy pobyt w Apartamencie Hotelu Podjadek dla dwóch osób oraz romantyczna aranżacja pokoju i łazienki, butelka Prosecco dla uczczenia pobytu, śniadanie podane do pokoju, wykwintnie podana kolacja  z lampką wina dla dwóch osób).
Za zajęcie II miejsca: Zestaw masaży dla dwóch osób w Centrum Zdrowia i Urody Mayorka w Ostrowie Wielkopolskim.
Za zajęcie III miejsca: Romantyczna kolacja w Restauracji Komeda.

Na autorskie wiersze miłosne czekamy do niedzieli 10 lutego do godz. 23.59. Zwycięzców konkursu ogłosimy w poniedziałek 11 lutego w osobnej informacji na portalu wlkp24.info. Wiersz miłosny własnego autorstwa, należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Walentynki 2019”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swój adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą. Konkurs dedykowany jest osobom, które ukończyły 18. rok życia.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Twoje poszarpane wnętrze , lekarstwem będą się nazywały….. Moje dłonie głaskać będą Twoje serce. Pragnę Ciebie , nie na chwile , na wieczności kilka. Dotknę szeptem. Rozprówając złe emocje. Powiesz ,że naiwna jestem. A Ja zawsze wierze w miłość.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick