KONKURS! Rozdajemy bilety na Mistrzostwa Polski Par Klubowych!

1
Mamy dla Was błyskawiczny konkurs, który rozpoczyna się i kończy w środę 2 maja. Plan jest prosty. Trzeba odpowiedzieć na jedno bardzo łatwe pytanie, wysłać odpowiedź na maila i czekać na telefon od redakcji.

Razem z organizatorem Tiger Mistrzostw Polski Par Klubowych, które odbędą się w Ostrowie Wielkopolskim w czwartek 3 maja, przygotowaliśmy dla was błyskawiczny konkurs, w którym do wygrania są cztery podwójne bilety na to wielkie żużlowe wydarzenie, w którym wezmą udział najlepsi polscy żużlowcy! Zawody rozpoczną się o godz. 14.45.

Co należy zrobić, żeby walczyć o zwycięstwo? To proste! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać bilety? Czekamy na błyskawiczne i… błyskotliwe odpowiedzi. Mogą być krótkie – jednozdaniowe, mogą też być bardziej rozbudowane. Pamiętajcie, że to konkurs przypominający zawody żużlowe – kto pierwszy, ten lepszy!

Odpowiedzi wysyłajcie na maila sebastian.matyszczak@tvproart.pl. W treści wiadomości wpiszcie: odpowiedź na pytanie, imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu. To bardzo ważne, ponieważ chcemy się z Wami skontaktować telefonicznie i powiedzieć o wygranej! Bilety są do odbioru tylko dzisiaj w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info między godz. 12.00 a 16.00.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick