[KONKURS] Powalcz i wygraj bilety na mecz „Stalówki” z Ironi Ness Ziona

0
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski z Ironi Ness Ziona w ramach European North Basketball League. Szczegóły i regulamin na wlkp24.info.

Kibice basketu w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach dawno nie oglądali swojego zespołu w europejskich rozgrywkach. Po miesiącach przerwy od rywalizacji z drużynami z innych krajów, wreszcie nadszedł czas, by wrócić do gry również z nimi. BM Stal we wtorek zagra w Arenie Ostrów z izraelskim zespołem Ironi Ness Ziona w European North Basketball League.

Zapowiada się ciekawe widowisko. Zwłaszcza, że goście będą mieli coś do udowodnienia, bo 29 stycznia 2021 roku przegrani ze „Stalówką” w FIBA Europe Cup 86:93.

Jak będzie tym razem? O tym kibice przekonają się na własne oczy. Aby móc zobaczyć spotkanie w ramach ENBL, wystarczy wziąć udział w naszej zabawie i powalczyć o jeden z pięciu podwójnych biletów na ten mecz.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi następująco: „Który zespół i dlaczego wygra ten mecz – czy będzie to BM Stal, czy Ironi Ness Ziona?”. Autorzy najciekawszych – zdaniem Komisji Konkursowej – uzasadnień zostaną nagrodzeni.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule należy
wpisać: „Ziona”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 27 listopada 2022 roku, do 23.59.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick