Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku

0

Już po raz dwunasty najszybciej rozwijające się mikrofirmy będą rywalizować o atrakcyjne nagrody pieniężne w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku. Nagroda główna to 45 tysięcy złotych, ale przyznane zostaną też nagrody dodatkowe. Uczestniczące w konkursie mikroprzedsiębiorstwa oceniane będą nie tylko pod kątem perspektyw rozwojowych. 

Równie istotne będzie nastawienie na zrównoważony rozwój i aktywność proekologiczną. Konkurs organizuje Fundacja Microfinance Centre przy finansowym wsparciu Citi Foundation.

Do konkursu mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy zatrudniają mniej niż 10 pracowników, a roczny obrót lub całkowity bilans roczny w ich przedsiębiorstwie nie przekracza 2 milionów euro. Aplikacje zbierane są przez stronę internetową konkursu: https://mikroprzedsiebiorca-roku.pl. Etap zbierania zgłoszeń potrwa do 24 marca br. Uroczysta konkursowa gala, w czasie której wręczone zostaną nagrody, odbędzie się 8 czerwca w Warszawie.

Spośród wszystkich poprawnie wypełnionych zgłoszeń zostanie wybrany zwycięzca, który otrzyma nagrodę główną o wartości 45.000 zł oraz wyłączność na używanie tytułu Mikroprzedsiębiorca Roku 2016. W ramach konkursu przyznane zostaną także nagrody dodatkowe o wartości 13.000 zł następujących kategoriach:
– START – dla najmłodszych mikroprzedsiębiorstw,
– PROGRES – dla firm „wieku średniego”,
– SENIOR – dla firm działających na rynku dłużej,
– MŁODY BIZNES – dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia,
– KOBIETA MIKROPRZEDSIĘBIORCZYNI – dla mikrofirm prowadzonych przez przedsiębiorcze kobiety.

 
redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick