Koncert kolęd w swingowym stylu już w niedzielę

0
Zapraszamy na transmisję z koncertu kolęd w swingowym stylu, który odbędzie się w niedzielę 30 grudnia o godz. 16.30 w kościele parafialnym w Gorzycach Wielkich. To wyjątkowe muzyczne wydarzenie będzie można śledzić na żywo w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.

Zaplanowany początkowo na 23 grudnia koncert kolęd w swingowym stylu, został przełożony na niedzielę 30 grudnia. Jest to podyktowane ogłoszeniem przez prezydenta Andrzeja Dudę żałoby narodowej w związku ze śmiercią polskich górników w jednej z czeskich kopalni węgla.

Nie zmienia się natomiast miejsce ani godzina. Zapraszamy w najbliższą niedzielę na godz. 16.30 do kościoła parafialnego w Gorzycach Wielkich. Właśnie tam wystąpi Big Band Powiatu Ostrowskiego pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego, który zagra najpiękniejsze polskie kolędy w wyjątkowej swingowej aranżacji.

– Radosny czas adwentu, a więc oczekiwania na narodziny Jezusa. W tę radość wpisuje się pięknie koncert muzyki, na który serdecznie zapraszam – mówi ks. kan. Jacek Bochniak, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzycach Wielkich.

Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info będą transmitować to wydarzenie na żywo.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick