Trzy kolizje drogowe w przeciągu dwóch godzin

0
Strażacy i policjanci mieli w sobotę ręce pełne pracy. Na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi z Reymonta, na ulicy Różanej oraz w okolicach Ronda Sybiraków doszło dziś do trzech kolizji drogowych. Wszystko działo się w godzinach od 18 do 20.

Około godziny 18:05 doszło do pierwszej kolizji na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi z Reymonta. Kierujący samochodem osobowym marki BMW nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i wymusił pierwszeństwo na prawidłowo poruszającym się VW Golfie. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

Następna kolizja drogowa miała miejsce na ulicy Różanej, gdzie doszło do zderzenia się Forda Fiesty z VW Golfem. W tym zdarzeniu na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.

Trzecia kolizja miała miejsce w okolicach ronda Sybiraków, gdzie Fiat Punto uderzył w drugi samochód osobowy. Kierujący Fiatem Punto podjął ucieczkę samochodem z miejsca zdarzenia, lecz po chwili został zatrzymany przez patrol policji i ukarany mandatem. W tym zdarzeniu również obyło się bez osób poszkodowanych.

Źródło i foto: facebook.com/OstrowNaSygnale

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick