Kolizja. Ostrowski autobus wjechał w kaliski [AKTUALIZACJE, ZDJĘCIA]

9
Dwa autobusy zderzyły się na ul. Kolejowej w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejscu pracują służby.

Autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim najechał na tył pojazdu należącego do Kaliskich Linii Autobusowych na ul. Kolejowej w Ostrowie właśnie. Na miejscu pracują służby w tym straż pożarna.

AKTUALIZACJA 15.57

Ulica Kolejowa jest całkowicie zablokowana i wyłączona z ruchu. Na miejscu pracuje policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nikt poważnie nie ucierpiał.

AKTUALIZACJA 17.30

Służby oficjalnie potwierdzają, że w wyniku kolizji obrażeń doznały trzy osoby, które były pasażerami busa. Wszystkie zostały przetransportowane do szpitala. Ulica w dalszym ciągu jest zablokowana.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. 9
    2

    “Nikt poważnie nie ucierpiał ” 🙂 oprócz 3 (Wszystkich) pasażerów lini mzk . 3 osoby z poważnymi ranami ciętymi głowy i jedna na dodatek z wielkim krwiakiem na czole .pozdrawiam;)

  2. to ciekawe jka szybko musiał jechać że nie wychamował…. czyżby niesprawny autobus?? jeśłi tak to ile jeszcze itakich niesprawnych jeździ? a nowe kupują….

    • Jechał prędkością 20 km/h miał nie sprawne hamulce A nie wykręcił bo ktoś stanął na chodniku z drugiej strony gdzie nie wolno (pozdrawiam dowoziciela butli gazowych ) 😉 A i było ślisko

  3. A gdzie zdjęcia najbardziej poszkodowanego autobusu KLA. Wstawiacie czerwonego solarisa który nie ucierpiał a nie wstawiacie rozwalonego KLA???

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick