Kolizja na dużym skrzyżowaniu w Ostrowie. Tworzą się korki

7
Fot. Czytelnik
Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło na skrzyżowaniu ulicy Krotoszyńskiej z Aleją Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, doszło do najechania na tył. Nikomu nic się nie stało, ale tworzą się korki.

Nikt nie ucierpiał, ale ruch został jeszcze bardziej spowolniony i tworzą się korki. To efekt kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu ulicy Krotoszyńskiej z Aleją Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. Do zdarzenia doszło przed godz. 15.00. Jak informują strażacy wezwani na miejsce, doszło do najechania jednego pojazdu na tył drugiego. Prawdopodobnie w momencie, kiedy pierwszy z nich zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Dokładne okoliczności zdarzenia będzie ustalać policja.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. W wielu przypadkach stosuje się przy nazwie “Aleje” liczbę mnogą, np. Aleje Jerozolimskie, Aleje Ujazdowskie… Też się nad tym zastanawiałem bo liczba mnoga tej ulicy w Ostrowie dominuje, może by się jakiś lokalny prof. Miodek wypowiedział?

    • Nie trzeba profesorów do takiego tematu. Oficjalnie w nazwie jest ALEJA, i dodatkowo (ktoś tu niedawno mnie uświadomił, pozdrawiam!) Aleja Słowackiego (bez imienia!).
      Wiele osób mówi poszłem albo włanczać zamiast poszedłem i wyłączać, co nie znaczy, że to jest poprawne. 😉

    • Nikt tu nic w obcym języku nie pisał, chyba używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz. 😉

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick