DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Kolejnych pięć osób w Wielkopolsce zakażonych koronawirusem. Wśród nich dziecko

Już 536 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem stwierdzono na terenie Polski. W Wielkopolsce chorych na COVID-19 jest 31 osób. Jedna z pacjentek zmarła. W sobotni wieczór Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejne 44 przypadki zachorowań w tym pięć z naszego województwa.

CZYTAJ: Sanepid zamknął szpital w Wolicy przez koronawirusa u jednej z byłych pacjentek. Co z pozostałymi pacjentami i personelem?

W południe resort poinformował o kolejnych zachorowaniach na COVID-19 w powiecie krotoszyńskim. Tym razem chodzi jednak o mieszkańców pochodzących z powiatów: poznańskiego, śremskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego. Są to: młody mężczyzna w stanie zdrowia dobrym, który przebywa na kwarantannie w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, kobieta w średnim wieku z powiatu śremskiego przewieziona w stanie zdrowia dobrym do szpitala w Poznaniu, młody mężczyzna  z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w stanie zdrowia dobrym został objęty kwarantanną domową, dziecko z powiatu poznańskiego w stanie dobrym jest pod opieką lekarzy w szpitalu w Poznaniu oraz kobieta w średnim wieku z powiatu poznańskiego w stanie zdrowia dobrym, objęta kwarantanną domową – informuje Tomasz Stube, rzecznik prasowy Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • G
  gregor

  sobota, 21 marca, 2020

  Mamy już Program 500+ koronawirusów. Teraz choćby stawali na rzęsach, nie zatrzymają już epidemii. Za późno zamknięto granicę i lotniska. Za 2 tygodnie czeka nas wariant włoski, więc jedyne co pozostaje, to drastyczna izolacja i skrupulatna higiena rąk.

  Odpowiedz
 • O
  Obserwator

  niedziela, 22 marca, 2020

  A co ma program 500+ do koronowirusa? To zdanie w komentarzu jest nie uzasadnione i bez sensu. A co do granic i
  lotnisk to faktycznie zbyt późno zamknęli duży błąd rząd zrobił że wysłał samolot po imigrantów bo pracować i mieszkać większość z nich nie chciała bo jak mówili że Polska to biedny kraj i przyszłości nie ma a teraz epidemia się zacznie tak na prawde z drugiej strony gdyby Rząd by nie wysłał samolotu po nich to by afera była że Polski rząd nic nie zrobił. Krótko mówiąc Ci którzy wypieli się na Ojczyznę to teraz Ojczyzna wam dupe ratuje bo ona się od was nie odwróciła jak Wy od niej ☹

  Odpowiedz
 • K
  Kriss

  niedziela, 22 marca, 2020

  To dopiero początek dramatu jaki nas czeka ,najgorsze przed nami bo kolega ma rację zdecydowanie za późno zamknęli granice a tak na poważnie to patrząc dookoła to ludzie zbytnio sie nie przejmują wirusem ponieważ w marketach czy w parkach jest ich pełno a nkr wspomne o zakładach pracy.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz