Zderzenie dwóch osobówek i motocykla. DK25 zablokowana [ZDJĘCIA]

2
Fot. Czytelnik
Jak wynika ze wstępnych ustaleń służb mundurowych, jedna osoba trafiła do szpitala w związku z wypadkiem, do którego doszło na DK25, na wysokości Czekanowa. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i motocykl. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. 19.00.

Do zderzenia motocykla i dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielny wieczór na DK25, na wysokości Czekanowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń służb ratunkowych, jedna osoba odniosła na tyle poważne obrażenia, że musiała zostać przetransportowana do szpitala.

CZYTAJ TEŻ: Laguną uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala

Pojazdami podróżowało dziewięć osób.

Droga jest nieprzejezdna.

To kolejne zdarzenie z udziałem motocyklisty na drogach regionu. W południe informowaliśmy o tym, że na DK11, na wysokości Antonina i skrzyżowania z DK25 motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Tam również występowały poważne utrudnienia w ruchu.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

    • Bo najłatwiej zrobić burzę, że motocyklista,a potem co mądrzejsi wytrząsają się bogatym słownictwem z medycyny odnośnie dawców wszelkich organów….:(

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick