Kolejny turniej League of Legends. Zapisy trwają

0

Do 27 stycznia potrwają zapisy do II Powiatowego Turnieju LEAGUE OF LEGENDS, który odbędzie się w Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie. Finał Turnieju odbędzie się z udziałem publiczności, która na ekranie ściennym w auli liceum będzie mogła śledzić cały przebieg gier, a na telebimie transmisję z sąsiedniej sali komputerowej. 

W związku z ogromnym zainteresowaniem młodzieży e-Sportem i sukcesem ubiegłorocznego I Powiatowego Turnieju Gimnazjów LEAGUE OF LEGENDS o Puchar Starosty Pleszewskiego, w tym roku odbędzie się kolejna, druga edycja turnieju.

https://wlkp24.info/aktualnosci/16271,turniej-league-of-legends-rozstrzygniety.html

Organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Pleszewie.

II Powiatowy Turniej LEAGUE OF LEGENDS odbędzie się w Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie. Planowane są dwa etapy rywalizacji: 

• ELIMINACJE w dn. 8-9 lutego 2017r.

• FINAŁY w dn. 21 marca 2017r. z okazji „Pierwszego Dnia Wiosny”.

UWAGA! Zgłoszenie drużyn (maksymalnie dwóch z jednej szkoły) należy dokonać do 27 stycznia 2017r. na adres email: promocja@powiatpleszewski.pl 

Finał Turnieju odbędzie się z udziałem publiczności, która na ekranie ściennym w auli liceum będzie mogła śledzić cały przebieg gier, a na telebimie transmisję z sąsiedniej sali komputerowej.

źródło: powiat pleszewski

 

 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick