DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Kolejny hitowy mecz Metalkas 2. Ekstraligi w Ostrowie. Arged Malesa - Innpro ROW Rybnik [WIDEO]

Przed Arged Malesą Ostrów kolejny domowy mecz. W sobotę o godz. 16:30 początek rywalizacji z ROW-em Rybnik, który w piątek przegrał drugi mecz w trwającym sezonie Metalkas 2. Esktraligi. Tym razem w Rzeszowie 46:44. 

W minioną sobotę ostrowianie musieli przełknąć dużą, gorzką pigułkę po przegranej na domowym torze z PSŻ-em Poznań. Następnego dnia udali się do Gdańska, gdzie od pierwszego biegu byli stroną przeważającą, pewnie wygrywając 50:38. I trener Mariusz Staszewski mógł wtedy powiedzieć sobie pod nosem: wiem, że nic nie wiem.

Patrząc na historię domowych meczów, to ostrowianie lepiej wyglądają w rywalizacji z mocniejszymi zespołami – tutaj przypominamy pewne zwycięstwo z Polonią Bydgoszcz. Chociaż w tym przypadku też nie ma reguły. I do meczu z Wybrzeżem chyba też nie ma co przywiązywać większej uwagi, bo gdańszczanie na ten moment odstają od reszty ligi.

Ostrowianie mieli zaplanowane dwa treningi przed meczem z ROW-em Rybnik. W czwartek spadł deszcz, przyszła burza, która uniemożliwiła wyjazd na tor także w piątek. Mecz Arged Malesa Ostrów – Innpro Row Rybnik w sobotę od godz 16:30. W składzie gości m.in. Grzegorz Walasek.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz