Kolejni „pompują” dla Wojtusia. Wśród nich leśnicy i samorządowcy

0
Fot. Zrzut ekranu z filmu Anatola Piaskowskiego, wójta Gminy Sieroszewice
#GaszynChallenge to akcja, która ma pomóc uzbierać 9 milionów złotych dla małego Wojtusia spod Kępna. Chłopiec cierpi na SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni typu pierwszego. Jest dla niego ratunek – specjalistyczny lek, niestety niesamowicie drogi. Do akcji włączyli się mundurowi z całego kraju, a #GaszynChallenge wyszedł nawet poza kręgi służb i dotarł do urzędów!

O akcji, która rozlała się po sieci i dociera już do wszystkich województw Polski pisaliśmy na łamach naszego portalu. W akcję zbiórki pieniędzy dla małego Wojtusia włączyli się m.in. strażacy z OSP Sobótka, OSP Wysocko Wielkie, OSP Raszków, OSP Ostrów Wielkopolski oraz policjanci z ostrowskiej komendy.

CZYTAJ: Mundurowi “pompują” dla Wojtusia. #GaszynChallenge opanował social media

Akcja wyszła poza kręgi służb mundurowych i dotarła do urzędów oraz nadleśnictwa! Pracownicy Nadleśnictwa Antonin postanowili pomóc i zrobili dziesięć pompek zgodnie z zasadami.

Pompujemy dla Wojtusia!

‼️Pompujemy dla Wojtusia💪Dziękujemy za nominację Nadleśnictwo Przedborów, Lasy Państwowe ! 👫👬#WojtekHowis#GaszynChallange#AkcjaDlaWojtusia💪Nominujemy:Nadleśnictwo TaczanówGórecznikWiązary Burkietowiczi po sąsiedzku Pałac Myśliwski w Antoninie ! :)Powodzenia! 🙂 🔔https://www.siepomaga.pl/wojtus#PompujemyDlaWojtusia

Opublikowany przez Nadleśnictwo Antonin Piątek, 5 czerwca 2020

#GaszynChallenge dotarł także do urzędów! Na fanpage’ach lokalnych samorządowców pokazały się filmiki z wykonanego zadania. A to jest proste: 10 pompek to 5 złotych od osoby wpłacone na konto zbiórki. Jeśli zadania się nie zrobi, należy wpłacić 10 złotych. Swoją pomoc okazali m.in. pracownicy Urzędu Gminy Ostrów Wielkopolski. „Razem w szczytnym celu…zawsze! Jesteśmy z Tobą Wojtuś. Wierzymy, że wspólnie z Rodzicami pokonasz chorobę. Przesyłamy moc życzeń i uścisków” – czytamy pod zamieszczonym wideo.

#GaszynChallange

Razem w szczytnym celu…zawsze! Jesteśmy z Tobą Wojtuś. Wierzymy, że wspólnie z Rodzicami pokonasz chorobę. Przesyłamy moc życzeń i uścisków. Dziękujemy za nominację Osp Świeligów. Meldujemy. Zadanie wykonane! Wójt Gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk do wykonania zadania nominuje: OSP KSRG CzekanówGmina PrzygodzicePowiatowy Zarząd Dróg w Ostrowie WielkopolskimWpłacamy pieniądze na https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge

Opublikowany przez Gmina Ostrów Wielkopolski Piątek, 5 czerwca 2020

Dziesięć pompek zrobili także pracownicy Urzędu Gminy Sieroszewice oraz Nowe Skalmierzyce. Tu do akcji włączyli się także włodarze gmin, którzy w większym lub mniejszym stopniu wykonali zadanie.

#GaszynChallenge POMPUJEMY DLA WOJTUSIA!!!Dziękujemy Kgw Zamość za nominację 😉My nominujemy :Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Jerzy Łukasz Walczak wraz z pracownikamiGKS Iskra-Prosna SieroszewiceGminny Zakład Komunalny SieroszewiceProboszcz wraz z ministrantami z Parafii w WielowsiZasady są proste, osoby nominowane muszą wykonać ćwiczenie jak na filmiku. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają 5zł, jeżeli nie, wpłacają 10zł na konto Wojtusia. Osoby nominowane mają 48h na wykonanie zadania!!!! 💪Wraz z pracownikami wpłacamy 710 zł!

Opublikowany przez Anatol Piaskowski – Wójt Gminy Sieroszewice Czwartek, 4 czerwca 2020

#GaszynChallenge

Wyzwanie przyjęte! Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce w #GaszynChallenge Za nominację dziękuję sąsiadowi z Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski – Wójt Gminy SieroszewiceJako, że dzisiaj sesja Rady ekipę moich współpracowników wzmocniliśmy radnymi. Pompujemy, robimy przysiady – co, kto może 🙂 Wyzwanie rzucamy kolejnemu samorządowcowi Paweł Rajski wraz z urzędnikami oraz klubom sportowym z terenu naszej Gminy.Zasady challenge’u: osoby nominowane muszą wykonać ćwiczenie jak na filmiku. Jeżeli wykonają, wpłacają na konto Wojtusia minimum 5zł, jeżeli nie – minimum 10zł. Czas na wykonanie zadania – 48 godzin. Powodzenia 🙂 https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge

Opublikowany przez Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Jerzy Łukasz Walczak Piątek, 5 czerwca 2020

Każdy z nas może pomóc małemu Wojtusiowi. Na koncie zbiórki uzbierano już ponad 8 milionów złotych. Brakuje już niespełna miliona! Zbiórka kończy się 30 czerwca.

LINK DO ZBIÓRKI TUTAJ

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick