Kolejne czystki personalne? Nowy Prokurator Rejonowy w Ostrzeszowie

1
zdjęcie uniwersalne
Prokurator Krajowy Bogdan Święczkowski podjął decyzję o powołaniu na stanowisko Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie Bognę Michalak.

Nowa prokurator rejonowa pracę na tym stanowisku rozpocznie 11 czerwca. Zastąpi ona prokuratora Waldemara Franiaka. – Prokurator Bogna Michalak od 11 lat związana jest z Prokuraturą Rejonową w Ostrzeszowie. Może się pochwalić wieloma sukcesami m.in. prowadząc szereg śledztw związanych z pedofilią – mówi Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

To najprawdopodobniej kolejny krok dotyczący reformy polskiego sądownictwa. Do zmian personalnych doszło także w sądach, o czym pisaliśmy na łamach portalu wlkp24.info. Z posadą prezesa Sądu Okręgowego w Kaliszu pożegnał się Stanisław Pilarczyk, a w Ostrowie odwołano Ewę Litwin. Do zmian doszło także w Jarocinie – tam posadę prezesa sądu stracił Maciej Gruchalski.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Czystki? A może zmiany. No chyba że redaktor Pieczyńska jest spod znaku KOD, Spacerowiczów lub palącą świeczki pod gmachem sądu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick