Kolejne ścieżki rowerowe powstaną w Ostrowie

4
W Ostrowie Wielkopolskim powstaną kolejne ścieżki rowerowe, które zostaną sfinansowane z ZIT-ów. Miasto razem z powiatem ostrowskim złożyło kolejny wniosek o dofinansowanie w wysokości ponad trzech milionów.

Jedną z pierwszych i najważniejszych, które zostaną oddane do użytku, będzie ścieżka rowerowa łącząca Piaski Szczygliczka z Lewkowem i Michałkowem. Będzie ona liczyć ponad sześć kilometrów.

Władze powiatu czekają jeszcze na oficjalną uchwałę władz Województwa Wielkopolskiego.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Może się czepiam, ale Lewków i Michałków nie leżą na terenie Ostrowa, a tytuł brzmi:”Kolejne ścieżki rowerowe powstaną w Ostrowie”. A swoją drogą w Ostrowie nie trzeba budować nowych ścieżek rowerowych, ponieważ rowerzyści doskonale potrafią bezkarnie jeździć po chodnikach. To już obecnie jest plaga na którą policja nie ma sposobu.

    • Tak samo jak na pieszych łażących po ścieżkach. No cóż, Ostrów jest zacofany mentalnie o 20 lat.

  2. Zgadzam sie, ze piesi blokują ścieżki rowerowe! Po drugie jeżdżąc rowerem po drogach rowerzyści narażają sie na ogromne niebezpieczeństwo ze strony kierowców! Sam tego doświadczyłem…dzięki Bogu nic mi się nie stalo, i Mam zamiar dalej jezdzić po chodnikach tam gdzie nie ma ścieżek rowerowych z uwagi na moje bezpieczenstwo, czy sie to komuś podoba czy też nie!!! Do Zzzz…zacznij jeździć na rowerze, to sie przekonasz jak niebezpiecznie jest na ostrowskich drogach, wtedy nie bedziesz sie domagał kar dla rowerzystów!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick