Kolejne osoby z narkotykami zatrzymane. Najstarszy z nich to 21-latek

0
Zarzuty posiadania narkotyków dla trzech osób, zatrzymanych na terenie gminy Kobyla Góra. Grozi im do 3 lat więzienia Do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie trafił już akt oskarżenia dla trzech osób zatrzymanych, w Kobylej Górze, za posiadanie narkotyków.

Podejrzani to 21-letni mężczyzna i dwie młode kobiety. Funkcjonariusze znaleźli przy nich m.in. amfetaminę i marihuanę. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności. Ostrzeszowscy kryminalni w trakcie czynności służbowych, na terenie gminy Kobyla Góra, zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. – Sprawcy to 21-letni mężczyzna oraz dwie młode kobiety w wieku 17 i 18 lat. Wszyscy są mieszkańcami województwa dolnośląskiego. Zatrzymane osoby posiadały narkotyki w postaci amfetaminy, marihuany oraz tabletek LSD – informuje kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie trafił akt oskarżenia przeciwko trójce mieszkańców Dolnego Śląska. Podejrzani usłyszeli już zarzuty za posiadanie przy sobie narkotyków. Grozi im do trzech lat więzienia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick