Kolejne narkotyki. Tym razem w Krotoszynie

0
Kryminalni z krotoszyńskiej komendy zatrzymali mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków i handel nimi. W ich mieszkaniach policjanci znaleźli 23 porcje narkotyku. Mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania dwóch młodych mężczyzn doszło 9 stycznia br.. Policjanci w wyniku podjętej kontroli zaparkowanego samochodu marki Mercedes przy stadionie miejskim w Krotoszynie ujawnili u jednego z nich środki odurzające.

Mężczyźni ci to mieszkańcy Krotoszyna w wieku 20 i 21 lat. Zostali oni umieszczeni w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. W trakcie zbierania informacji ustalono, że zamieszane w tą sprawę są jeszcze dwie osoby. Praca kryminalnych przyczyniła się do zatrzymania tych kolejnych dwóch młodych mężczyzn. Policjanci podczas przeszukań ujawnili łącznie 22,7 grama środka odurzającego w postaci ziela konopi marihuany – mówi asp. Piotr Szczepaniak.

Trzech z nich usłyszało łącznie 22 zarzuty między innymi za posiadanie środków odurzających, a także za udzielanie i sprzedaż tych środków. Wobec dwojga z nich zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Dilerom grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci nadal prowadzą intensywne ustalenia, które mogą przyczynić się do postawienia kolejnych zarzutów.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick