Kolejna tragedia na torach w powiecie kępińskim. Nie żyje 14-latek

3
Fot. Materiały Radia SUD
Nie żyje 14-latek z gminy Łęka Opatowska. Do tragedii doszło na torowisku w okolicy miejscowości Siemianice w powiecie kępińskim. Policjanci oraz grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Najprawdopodobniej do potrącenia człowieka przez pociąg osoby doszło w okolicach miejscowości Siemianice w gminie Łęka Opatowska (powiat kępiński). Jak informuje Radio SUD ofiarą śmiertelną ma być prawdopodobnie 14-latek. Policja nie potwierdza na razie tych informacji. – Mogę tylko potwierdzić, że doszło do tragicznego zdarzenia, a personalia ofiary są ustalane. Na miejscu pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej – informuje sierż. Rafał Stramowski, oficer kępińskiej policji.

Ruch kolejowy na trasie Poznań-Katowice został całkowicie wstrzymany.

To już druga tragedia w ciągu dwóch dni na terenie powiatu kępińskiego. W sobotę śmierć poniósł 69-letni mężczyzna, który próbował wysiąść z odjeżdżającego już pociągu. 

AKTUALIZACJA 20:20

Kępińska policja potwierdziła, że ofiarą jest 14-letni mieszkaniec gminy Łęka Opatowska. – Grupa dochodzeniowo-śledcza przesłuchuje świadków, maszynistów, każdą osobę, która może pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku. Ofiara została potrącona przez pociąg relacji Ostrów Wielkopolski-Kluczbork. Ruch kolejowy jest w tym miejscu całkowicie wstrzymany – przekazuje sierż. Rafał Stramowski.

Praca policjantów oraz utrudnienia na trasie mogą potrwać do późnych godzin nocnych.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick