Kolejna śmierć na drodze. Nie żyje 67- latek

0
Kaliscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku z udziałem pieszego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 470, w miejscowości Nowa Plewnia gmina Ceków Kolonia. W wyniku tego zderzenia, życie stracił 67-letni mieszkaniec tej gminy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 16:00. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 67-letni mężczyzna najprawdopodobniej chcąc przekroczyć jezdnię w miejscu do tego nie wyznaczonym w miejscowości Nowa Plewnia, wszedł wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Daf. Obrażenia pieszego okazały się na tyle poważne, że mężczyzny nie udało się uratować.

Jak wykazało badanie, 25-letni kierowca pojazdu Daf był trzeźwy. Od kierującego została również pobrana krew do dalszych badań.

Policjanci z drogówki na miejscu wypadku wykonali szczegółowe oględziny odcinka drogi, na którym doszło do tego tragicznego zdarzenia. Jeszcze tego samego dnia przesłuchano świadków, zabezpieczono ślady oraz wykonano dokumentację fotograficzną. Sporządzona przez funkcjonariuszy dokumentacja pomoże ustalić dokładny przebieg całego zdarzenia.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick