Koleje Wielkopolskie wspierają WOŚP. Licytacja trwa

0
Dwa wyjątkowe przejazdy z maszynistą oraz pamiątkowe tablice zostały przekazane do licytacji w ramach WOŚP. Dochód zostanie oczywiście przekazany na konto fundacji Jerzego Owsiaka.

Koleje Wielkopolskie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na aukcji internetowej pojawiła się możliwość wylicytowania przejazdu w kabinie maszynisty. Przejazd ma się odbyć w pociągu typu ELF na trasie Poznań–Gniezno.

Drugą z możliwości jest towarzyszenie maszyniście na trasie Poznań-Zbąszynek. Przejazd odbędzie się w terminie uzgodnionym ze zwycięzcą.

Kolejnym podarunkiem jaki przekazały na licytację dla WOŚP Koleje Wielkopolskie są tablice kierunkowe pociągów tychże kolei – W tym roku obchodzimy 100-lecie Powstania Wielkopolskiego. W związku z tym pociągi naszych kolei od połowy grudnia 2017r. do połowy grudnia 2018r. będą nosiły nazwy związane z Powstaniem – mówi Arkadiusz Garcon, młodszy specjalista do spraw handlu i marketingu Kolei Wielkopolskich.

Nowe nazwy na ten rok zyskały pociągi:

Poznań-Konin „POWSTANIEC WIELKOPOLSKI”

Poznań-Mogilno „ZDZIECHOWA”

Poznań-Gołańcz „RZEPICHA”

Leszno-Zbąszynek „SOKÓŁ”

Leszno-Ostrów Wielkopolski „POZNAŃCZYK”

Poznań-Zbąszynek „ODWACH”

Poznań-Wolsztyn „CYTADELA”

Licytacje trwają do 25 i 26 stycznia.

Aukcje dostępne są pod linkami:

Przejazd w kabinie maszynisty pociągu KW na trasie Poznań-Gniezno: http://charytatywni.allegro.pl/przejazd-w-kabinie-maszynisty-pociagu-kw-i5964361 

Przejazd w kabinie maszynisty pociągu KW na trasie Poznań-Zbąszynek:

http://charytatywni.allegro.pl/przejazd-w-kabinie-maszynisty-pociagu-kw-i5955850

 

Źródło: Koleje Wielkopolskie

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick