Kobyla Góra: Pobił żonę i 4-miesięczne dziecko

3
Kobieta zatrzymała kierowcę na trasie i lamentowała, że została pobita. Do takiej sytuacji doszło w miejscowości Pisarzowice w powiecie ostrzeszowskim. Kierowca zawiadomił policję, funkcjonariusze udali się na miejsce. Okazało się, że kobieta jest zakrwawiona, w dodatku pobity został jej 4-miesięczny synek.

Do incydentu doszło w Kobylej Górze w powiecie ostrzeszowskim. Po rozpoczęciu interwencji funkcjonariusze ustalili, że 31-latka wybiegła na ulicę z dzieckiem na ręku po tym, jak w trakcie awantury jej mąż zastosował wobec niej i dziecka przemoc. – Oświadczyła ona, że mąż będąc pod wpływem alkoholu (1,24 mg/l), wszczał awanturę podczas której kilkakrotnie uderzył ją pięścią w twarz. Z ustaleń wynika, że mężczyzna wymierzając cios pokrzywdzonej uderzył również w głowę 4-miesięcznego syna, którego trzymała na rękach – relacjonuje kom. Ewa Jakubowska z KPP w Ostrzeszowie.

Przesłuchaniem mężczyzny tuż po jego wytrzeźwieniu zajął się prokurator. Mężczyzna miał zeznać, że powodami awantury były nieprawidłowa opieka kobiety nad ich synem oraz bałagan w domu. To miało sprowokować agresora. Kobieta i 4-miesięczne dziecko trafili do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Lekarze ustalili, że pokrzywdzona doznała złamania kości nosowej, a chłopczyk stłuczenia głowy.

Mężczyzna usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, za co grozi mu kara grzywny lub kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick