Koalicja Obywatelska w komplecie, czyli czas na zmianę?

7
Platforma Obywatelska od kilku lat stanowi o sile rady miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego. Nie zawsze przekłada się to jednak na współpracę z Urzędem Miasta. Sytuacja ma się zmienić po zbliżających się wyborach - zapowiadają kandydaci do rady miasta. Stąd Koalicja Obywatelska z .Nowoczesną i wspólny kandydat na prezydenta miasta. Wczoraj w Starej Bibliotece miała miejsce konwencja wyborcza.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Najpierw rozliczcie afery. hazardową, Amber Gold, zegarkową, stoczniową i wile innych które toczyły Polskę przez 8 lat waszych rządów. Podnieśliście wiek emerytalny Polakom, zabraliście pieniądze z OFE, chcieliście doprowadzić do upadku Poslkie Linie Lotnicze LOT, aby niemieckie linie je za grosze przejęły. Jeszcze jedna wasza kadencja to w Polsce mówilibyśmy po niemiecku.

  2. Widzieliście ulotkę Pana Rajskiego? Kandydaci do Rady Powiatu Ostrowskiego od Rajskiego nie mają loga PO na ulotkach bo się wstydzą tej partii. A tak naprawdę to są ludzie PO tylko chowają logo.

  3. dlaczego PO nic nie mówi, że ówczesny Minister Finansów Pan Rostowski mówił, że na 500+ piniędzy nie ma i nie będzie, a PiS i prezes Kaczyński pokazali PO, że pieniądze są. PO garnęło tylko do siebie.

  4. Dobrze, że PO zastało odsunięte od władzy w Polsce bo z Polski została by „Kamieni kupa…” jak mówił jeden z Ministrów z PO. Teraz trzeba odsunąć ich od władzy w samorządzie, żeby już nie szkodzili. PO to obciach.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick