Klindt: Rodzina dodaje mi energii

1
Derbowy mecz z PSŻ Poznań na zawsze pozostanie w pamięci Nicolaia Klindta. Właśnie w derbach Wielkopolski duński lider MDM Komputery TŻ Ostrovia wywalczył swój pierwszy komplet punktów w lidze polskiej, w której startuje od trzynastu lat. W rozmowie z naszym portalem 30-letni zawodnik przyznaje, że wpływ na jego świetną jazdę miała wizyta w domu i czas spędzony z rodziną.

W niedzielnych derbach Nicola Klindt zaprezentował się z doskonałej strony. 30-letni Duńczyk był poza zasięgiem dla rywali. Jego sprzęt był kapitalnie przygotowany. W efekcie lider ostrowskiej drużyny był bardzo szybki i w zdecydowany sposób wygrywał wyścigi. Tym samym po raz pierwszy w karierze w lidze polskiej wywalczył komplet punktów.

Tegoroczny sezon jest trzynastym w karierze na polskich torach dla Nicolaia Klindta, który starty w naszej lidze rozpoczynał w 2006 roku od występów we wrocławskiej Sparcie. Derbowe starcie z PSŻ Poznań było dla niego 96 meczem w karierze w Polsce. Po zawodach duński zawodnik przyznał, że ogromny wpływ na jego świetną dyspozycję ma rodzina.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick