KKS Kalisz wychodzi z kryzysu „Gramy coraz lepiej”

0

Po 10 meczach rundy jesiennej sezonu 2016/2017 trzecioligowych rozgrywek drużyna kaliskiego KKS- u z dorobkiem 16 punktów zajmuje wysokie piąte miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim meczu na własnym terenie podopieczni Piotra Morawskiego 1:1 zremisowali z Jarotą Jarocin. 15 października kaliszan czeka mecz wyjazdowy z Gwardią Koszalin.

W KKS-ie Kalisz często dochodzi do zmian szkoleniowców co z pewnością nie wpływa dobrze na nastroje panujące w drużynie. Zespół ten co prawda pod wodzą Sławomira Suchomskiego rzutem na taśmę utrzymał się w ubiegłym roku w III lidze, ale ma aspiracje do gry na drugoligowym froncie. Właśnie budowany jest nowy stadion, który ma być gotowy za rok.

W tym sezonie ekipa KKS-u również zaliczyła zniżkę formy, która przyszła po meczu pucharowych w którym kaliszanie zostali 0:4 zdeklasowali przed ekstraklasową Pogoń Szczecin. – Mieliśmy mały dołek, ale z meczu na mecz jednak gramy coraz lepiej – przyznał piłkarz KKS-u Marcin Lis.

KKS ma na swoim koncie cztery porażki, jeden remis i pięć zwycięstw. 15 października podopiecznych Piotra Morawskiego czeka mecz wyjazdowy z Gwardią Koszalin, 22 października KKS zagra u siebie z Wdą Świecie.

Maciej Parysek
redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick