DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Kibice nie mają wątpliwości. Czas na drugi mecz BM Stali w play-off [WYNIKI KONKURSU]

Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania było pięć podwójnych biletów na drugi mecz fazy play-off Energa Basket Ligi pomiędzy BM Stalą Ostrów Wielkopolski – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk.

Sporym zainteresowaniem cieszy się rywalizacja BM Stali Ostrów Wielkopolski w fazie play-off Energa Basket Ligi. Po pierwszym wygranym meczu przeciwko Czarnym Słupsk we wtorek o 20:00 rozpocznie się spotkanie numer 2. Zespoły walczą do trzech zwycięstw i wtedy triumfator serii awansuje do kolejnej fazy. Kibice nie mają wątpliwości, kto jest faworytem i kto zamelduje się w dalszym etapie rywalizacji.

Tego właśnie dotyczyło pytanie konkursowe, które brzmiało: „Jak oceniasz szanse BM Stali w rywalizacji z Czarnymi i dlaczego?”.

Spośród nadesłanych odpowiedzi komisja konkursowa wybrała – jej zdaniem – najciekawsze, a zwycięzców nagrodzi podwójnymi biletami na to spotkanie.

Oto lista zwycięzców:

Jarosław Wiatrak
Szanse BM Stali oceniam na duże, pomimo że ostatni mecz z Czarnymi przegraliśmy i to jeszcze w naszej hali. Czarni to dobry, ułożony zespół, który na kilku pozycjach ma solidnych zawodników. W ostatnim meczu ze Stalą dobrze zaprezentowali się Ivey i Schenk i moim zdaniem wyeliminowanie tych dwóch zawodników lub ograniczenie ich gry pozwoli Stali na kontrolowanie tego, co będzie się działo na boisku. Po stronie Stali za to ostatnio dobrze prezentuje się Djurisic, Skele, Michalak i kiedy do tego dorzucimy doświadczonego Kuliga, dobrego obrońcę Zębskiego i Silinsa, który w każdym meczu dołoży dobrą obronę i kilka trójek, to nasz zespół powinien poradzić sobie z Czarnymi Słupsk w pierwszej rundzie play-off i wygrać 3-0.

Magdalena Juszczak
Analizując sytuację, można stwierdzić, że Stal Ostrów ma duże szanse na zwycięstwo w rywalizacji z Czarnymi Słupsk. Stal Ostrów jest uważana za faworyta na papierze ze względu na swoje osiągnięcia w poprzednich sezonach oraz poziom swoich zawodników. Dodatkowo, pierwsze spotkanie między tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Stali Ostrów, co może zwiększyć ich pewność siebie i dać im przewagę mentalną w kolejnych spotkaniach. Natomiast Czarni Słupsk będą musieli zmienić swoją grę i znaleźć sposoby na zatrzymanie ataku Stali Ostrów, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Mimo to, sport to nie tylko papierowe przewidywania, ale przede wszystkim gra na boisku. Czarni Słupsk z pewnością będą chcieli zaskoczyć Stal i odwrócić losy rywalizacji, dlatego nie można ich lekceważyć. Będzie to na pewno interesujące starcie i z niecierpliwością czekam na to, co przyniesie nam ta rywalizacja.

Karol Olejniczak
Uważam że w rywalizacji z Czarnymi mamy 100% szansy na awans do kolejnej rundy play-off. Ponieważ:
– zakończyliśmy na wyższym miejscu rywalizację w rundzie zasadniczej,
– mamy lepszego trenera,
– mamy zdecydowanie lepszą ławkę rezerwowych,
– oczywiście mamy lepszy doping we własnej hali.
Wnioski wyciągam po śledzeniu meczów w rundzie zasadniczej oraz puchar Europy.
Żółto-niebiescy, do boju!

Karolina Noculak
Według mnie Stalówka skończy tę serię 3:0.
Pewnie na gorącym terenie w Słupsku łatwo nie będzie, ale wierzę w to, że damy radę.
Mamy bardziej zbilansowany zespół, w każdym meczu kto inny może być liderem zespołu. I to jest właśnie nasza siła – zespołowość. W pierwszym meczu można było zauważyć, że zawodnicy grali konsekwentnie swoje, wiedzieli na co ich stać i kontrolowali mecz. Widać, że kryzys zażegnany, a forma przyszła na play-off. Było trochę niedokładności i strat, bo presja zrobiła swoje, ale teraz będzie to już tylko formalność i meldujemy się w półfinale.

Radosław Bartosik
Szanse naszej wspaniałej Stalówki w rywalizacji z Czarnymi Słupsk oceniam bardzo wysoko, ponieważ mamy bardzo waleczny zespół z mega charakterem, nie mieliśmy takiej drużyny bardzo dawno! Omijają nas też kontuzje, co jest bardzo ważne. Nasi zawodnicy niesamowicie walczą o każdą piłkę i zostawiają serca na boisku. Trzeba wymienić przede wszystkim naszego generała Skele i doświadczonego Damiana Kuliga, który został wybrany do najlepszej piątki sezonu zasadniczego!

Oczywiście nie zapominam o reszcie zawodników: Djurisić, Sillins, Garbacz, Zębski, Thomas, Loncar no i ten ostatni, czyli Michalak, który moim zdaniem był świetnym ruchem działaczy na zamknięcie okienka transferowego, jestem przekonany, że Michał zapewni nam triumf w rywalizacji z Czarnymi!

Jutro koniecznie musimy pojawić się na hali, wypełnić Arenę i tak jak wczoraj musimy pomóc naszym zawodnikom w odniesieniu zwycięstwa po to, aby w piątek w Słupsku być w komfortowej sytuacji i spróbować już w 3. meczu zakończyć rywalizację na tym piekielnie trudnym terenie!

HEJ STAL!!!

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz